תם ולא נשלם

04/05/2018
חדשות


הפועל פ"ת נשארה בליגה הלאומית לאחר ניצחון על רמת השרון, אבל סימני השאלה לקראת העונה הבאה גדולים אפילו ביחס למה שהורגלנו בשנים האחרונות.

שני מחזורים לסיום העונה והמשימה של תומר קשטן הושלמה - הפועל פ"ת נשארה בליגה...הלאומית. מי היה מאמין שזו עוד תהיה הבשורה היותר טובה שיוצאת ממועדון הפאר לשעבר.

עשה את שלו - תומר קשטן (צילום: צביקה ריז)

היום גברה הקבוצה על רמת השרון במשחק חוץ 2:0, משערים של חיים איצרין במחצית הראשונה ורוי רונן בדקה ה-92, השלימה ארבעה ניצחונות רצופים והבטיחה תיאורטית את הישרדותה. מבחינת קשטן, שהגיע לפני כחודשיים, הוא עשה את שלו ובגדול. מבחינת האוהדים, הסקנדל השנתי בפגרה עלול להיות הפעם גדול אפילו לעומת הסטנדרטים העלובים שהוצבו בעשור האחרון.

השאלות הן רבות: מי ישלם את החובות? האם הקבוצה תפורק בקרוב? האם תעבור בבקרה? באיזו ליגה אם בכלל היא תפתח את העונה הבאה? האם יופחתו נקודות? מי יהיה הבעלים? מי יהיו השחקנים? מי יהיה המאמן? מה יהיה גובה התקציב? האם תועמד קבוצה ראויה? האם האוהדים יחזרו למגרשים? אלו רק חלק מסימני השאלה, ונדמה שלפחות נכון להיום לאף אחד אין אפילו תשובה אחת.

כאמור, נותרו עוד שני משחקים לפרוטוקול - מול הרצליה ומרמורק, אבל כבר היום בסיום המשחק חגגו השחקנים על הדשא את ההישארות אל מול הקהל שהגיע מפתח תקווה. בכל מקרה צפוי להיות מעניין בשבועות הקרובים, ונקווה שלשם שינוי הבשורות בפגרה הזו תהיינה בכל זאת טובות.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

יש רוכש לקבוצה סוכן שחקנים מאוקראינה.
זה אמיתי או שקר. עוד נראה אם זו היתה מתיחה של אפריל.
רפי - 04/05/2018
שתף ב שתף ב
לחשוב קדימה
נקווה שיהיה רוכש שיצעיד אותנו קדימה שנעלה לליגת על כי שם מקומנו עם הגדולות.
רונן - 05/05/2018
שתף ב שתף ב
האם סלוק רוכש את הפועל. או שזו בדיחה...
מקווים מאוד שזו לא בדיחה או עבודה בעניים כדי להרגיע את האוהדים. מבחינה ספורטיבית נשארנו בליגה. אבל מבחינה כלכלית עדיין בספק אם נשארנו. על העוסקים במלאכה לבדוק מה קורה. לא להירדם בשמירה. מספיק אכלנו לוקשים מכל מיני גורמים. שבעיי הבטחות אנחנו.
יחיאל תרם. כחול ויסוקר 53 שנה - 06/05/2018
שתף ב שתף ב
הכל בסדר בהפועל פ"ת
הכול סקופים. הכל קנאות בהפועל ובעשרות אלפיי האוהדים. מנסים לחמם אווירה. אוהדים יקרים גל ימשיך לתמוך בהפועל. גל תמך וימשיך לתמוך ולא יתן להפועל להידרדר. גל איש אמיתי ודבק במטרה לחלץ את הפועל ולעלות אותה למקום הראוי לה בליגת העל. בדוק.
- 08/05/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...