תיקו שכולו ניצחון

09/08/2018
חדשות


הפועל פ"ת העפילה הערב לחצי גמר גביע הטוטו לאחר שסיימה בתוצאה 1-1 מול הפועל כפר-סבא. נקבעה היריבה בשלב הבא.

הפועל פ"ת קטעה הערב אומנם רצף של שמונה ניצחונות רצופים במשחקים רשמיים, אך דווקא התיקו היום הבטיח לה את ראשות הבית ומקום בין 4 הגדולות בגביע הטוטו של הליגה הלאומית.

צילום: צביקה ריז (מתוך דף הפייסבוק של הפועל פ"ת)

היה זה משחק הבית הראשון של הפועל פ"ת העונה, לאחר שהשיגה את מלוא 6 הנקודות בשני משחקי החוץ וידעה שנקודה תבטיח לה מקום בחצי הגמר.

מור שקד העלה את הפועל ליתרון בדקה ה-26 בבעיטת פנדל מוצלחת. בדקה ה-62 ראה מאמן הפועל מסאי דגו את האקסית מכפר סבא משווה. כעבור חמש דקות יכול היה שחקן הרכש החדש של הפועל פ"ת שגיא דרור להחזיר את היתרון אך הוא החמיץ את הפנדל השני שנשרק לטובת המקומיים, כשהכדור שבעט ננעץ במשקוף.

עד לסיום הצליחה הפועל לשמור על התוצאה – 1:1 בסיום, ולמרות מחצית שנייה פחות טובה המטרה העיקרית הושגה.

הערב גם נקבעה יריבתה של הפועל פ"ת בחצי הגמר – תהיה זאת הפועל קטמון ירושלים. המשחק, שיועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט, יתקיים באצטדיון טדי ביום שני, 20.8.18 בשעה 19:00. משחק הגמר יתקיים בחודש ספטמבר.

בעוד כשבועיים תיפתח הליגה הלאומית והפועל אמורה לצרף לשורותיה עוד מספר שחקנים בימים הקרובים כדי לנסות לעמוד באתגר השנה, במיוחד לאור העובדה שתיפתח את העונה במינוס 11 נקודות.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

התחלה חדש
שיהיה הצלחה להפועל פ"ת שיעלו כבר לדרך המלך שיביאו השגים כבר שיעלו כבר לליגת על כבר נמאס עם הלאומית הזאת לאחזיר עטרה ליושנה עוד השנה בהצלחה.
רונן - 10/08/2018
שתף ב שתף ב
בהצלחה בהמשך
שיהיה בהצלחה להפועל פ"ת בהמשך הדרך בליגה בגביע וכל מיני מפעלים שיעמדו במשימתם שאולי איך אומרים "היינו כחולמים" אולי נעלה ליגה כי מקומנו עם הגדולות הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה הפועל פתח תקוה אהובנו האימפריה שלנו...חודש טוב ומוצלח.....
רונן - 11/08/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...