תיקו למחנה יהודה, עמישב הביסה את בית"ר בדרבי

04/04/2018
חדשות


מחזור מלא בליגות הנמוכות נערך היום - בליגה א' הפועל מחנה יהודה חזרה מחולון עם נקודה ותמשיך במלחמת ההישרדות, הדרבי של פ"ת סיים את העונה בליגה ב'.

בשל החג השני של פסח משחקי הליגות הנמוכות בכדורגל נערכו היום, כשמחר (חמישי) ייערך המחזור האחרון של העונה הסדירה בליגה הלאומית, בו הפועל פ"ת תארח את הפועל ת"א.

בליגה א' היום, הפועל מחנה יהודה שנמצאת בתקופה טובה, ומנסה לטפס עוד מקום אחד בטבלה, כדי להימנע ממבחנים, יצאה למשחק חוץ מול ירמיהו חולון מהצמרת וחזרה עם נקודה ממשחק שהסתיים לא שערים – 0:0 בסיום. שלושה מחזורים לסיום העונה 'מחנה' עדיין במקום ה-14 המוביל למבחנים, כשבמאזנה חמש נקודות מעל דימונה ושתי נקודות מתחת לקריית גת, שהובסה היום ע"י דימונה. בשבוע הבא מחנה יהודה תארח את הפועל כפר שלם וניצחון עשוי להקפיץ את המלאבסים מעל קריית גת שתצא למשחק חוץ ביבנה.

בליגה ב' נערך מחזור סיום העונה, שהפגיש את דרבי הבוגרים הפתח-תקוואי היחיד בעונה זו בין מכבי עמישב לבית"ר פ"ת. שתי הקבוצות כבר הבטיחו את מיקומן בליגה וגם היו רחוקות מ"סכנת עלייה", כך שכל שנותר במשחק היוקרתי היום הוא לשחק באופן חופשי וליהנות. מי שנהנתה במיוחד היא עמישב שכבשה שביעייה (!) לרשת הבית"רית מול שניים בלבד של הבית"רים – 7:2 בסיום למכבי עמישב פ"ת, שמסיימת במקום התשיעי. בית"ר פ"ת מסיימת במקום ה-11, ושתי הקבוצות תיפגשנה שוב בעונה הבאה - פגרה נעימה!

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...