תיכון בן גוריון ורב תחומי ב' יקבלו אות הצטיינות בטקס העתודה המדעית

23/01/2017
חדשות


בטקס העתודה המדעית הטכנולוגית שיתקיים ב-9.2.17 במוזיאון ארץ ישראל, יקבלו אות הצטיינות גם תיכון בן גוריון והרב תחומי ב' מפתח תקוה. 

מנהלת האגף לחינוך על יסודי רויטל שפירא: "מערכת החינוך העל יסודית בעיר מקדמת בשנים האחרונות לצד קידום תפקודי לומד ומיומנויות של המאה ה-21 את המסלול של העתודה המדעית הטכנולוגית יחד עם משרד החינוך. הגידול לאורך השנים בכמות התלמידים שמסיימים את המסלול מעיד על עבודת עומק עירונית שעוסקת בקדום תלמידי העיר לתעודות איכותיות. אני גאה בצוותי החינוך בבתי הספר ובמחויבות המנהלים התומכים בתלמידים לכל אורך הדרך".

הליווי העירוני בא לידי ביטוי באופנים שונים: פעילויות העשרה באשכול הפיס, קיום יום מוקד עירוני בשבוע החינוך לכלל תלמידי ט' הלומדים במסלול ותמיכה בשעות לימוד למגמות העירוניות הטכנולוגיות ובכיתות המדעיות בחטיבות.

מנהלת תיכון בן גוריון מיכל אפרתי: "בית הספר מצטיין בגידול משמעותי בלומדים לקראת תעודת בגרות מדעית איכותית (555). בשנתיים החולפות חל גידול של 8.9% בלומדים לקראת תעודת בגרות מדעית איכותית (לציין כי הגידול בממוצע הארצי של בתי הספר הנמצאים בתכנית העתודה עומד על 2% בלבד, ואילו בבתי הספר שאינם בתכנית הגידול הוא אחוז אחד בלבד). אני גאה מאד בתלמידים שלנו ובצוות המורים המסור".

סיגל רוזן מנהלת הרב תחומי ב': "בית הספר פועל זה מספר שנים לקידום תלמידים להצלחה בתוכנית 5,5,5 - שבה התלמידים מסיימים עם תעודת בגרות איכותית של 5 יחידות במקצוע טכנולוגי + 5 יחידות מתמטיקה  + 5 יחידות במקצוע מדעי: פיזיקה/מתמטיקה/כימיה. התעודה תינתן לבית הספר על קפיצה משמעותית ביותר בין השנים 2014-2016: אחוז התלמידים שסיימו מתמטיקה 5 י"ח עלה מ:10.5% בשנת 2014 ל - 13.6% ב2015 ואז ל - 27.9% ב-2016. מה שהוביל להצלחה זו היא התוכנית הייחודית שבנינו בבית הספר לקידום ועידוד תלמידים. במסגרת התוכנית מקבלים התלמידים סיוע פרטני, הרצאות השראה, ביקורים בחברות הייטק ובתעשייה ועוד. אנו גאים מאוד בתלמידים ובמורים שהגיעו להישג מרשים זה ובטוחים שתלמידנו ישתלבו בחברה ובתעשייה ויובילו להישגים מרשימים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...