שלוש נשים ממערכת החינוך בפ"ת זכו בפרס הצטיינות

06/12/2017
חדשות


שלוש נשות חינוך ממערכת החינוך בפתח תקוה זכו בפרס הוקרה של מחוז ת"א על פועלן.

הטקס התקיים בחודש נובמבר ב"מרכז הבמה" בגני תקווה, במעמד מנהלת מחוז ת"א הגב' חיה שיטאי, מזכ"לית הסתדרות המורים הגב' יפה בן דוד, מנהלי מינהל החינוך בעיר פתח תקוה בניהולו של רמי הופנברג, אורחים, מכובדים ואנשי חינוך מהמחוז כולו.

סיגלית הלל יאראק מנהלת האגף היסודי עם מנהלת בי"ס הוברמן לאה גרוס (אוחזת בתעודה), יעל אמיתי (מימין) מפקחת החינוך הממלכתי ורונית זכאי מפקחת המחוז (התמונה באדיבות עיריית פ"ת)

הזוכות הן:

טליה רוטשטיין - גננת בגן פרדס (בשכונת בלינסון)

טליה מנהלת את גן פרדס 7 שנים, כאשר חלק מתכנית הלימודים היומיומית של הגן היא למידה בחורשה הסמוכה וקיום פעילויות חוץ בטבע. טליה מביאה לגן את הגישה של לימוד בטבע ולימוד מחוץ לגן וזאת במטרה לעודד חשיפה לטבע, במטרה לגלות בקרב הילדים אמפתיה לטבע ולחיות.

הגן של טליה הוא גן רב גילאי המשלב בין ילדים צעירים וילדים בוגרים, ומקדם שיתוף ועזרה הדדית.

לאה גרוס - מנהלת בית הספר הוברמן (יסודי)

תעודת ההוקרה ניתנה ללאה בגין הישגי בית הספר ויכולתה לרתום את כלל המורים, התלמידים והקהילה להגשמת חזון משותף. לאה הובילה בבית הספר תהליכים פורצי דרך, חדשנות חינוכית ופרויקטים מערכתיים של למידה משמעותית ועתירת טכנולוגיה.

בית ספר הוברמן הוא בית ספר ניסויי שהוגדר כמוסד הפצה לניסוי "יש על מה לדבר. רטוריקה ודיאלוגים מעצימים". ניסוי שעוסק בשיפור יכולות התלמידים בכתיבה ובהבעה בע"פ. לאה מובילה את בית הספר למצוינות, תוך הפגנת נחישות, התמדה ועקביות.

תמי סגל - מנהלת חטיבת פיינברג (חלק משש שנתי פיינברג - בן גוריון)

תמי סגל מנהלת חטיבת פיינשטיין, מקצועית ומסורה, ממוקדת בהצלחת התלמיד ברמה הערכית חינוכית. בשנים האחרונות בית ספרה קולט אוכלוסיות מאתגרות, אוכלוסיית עולים מהעדה האתיופית, ותמי הבנתה בחטיבה תשתיות מעוררות הערכה להצלחת התלמידים, כל תלמיד ויכולותיו כל תלמיד וייחודו. תמי בנתה צוות פדגוגי שרואה את התלמיד על כל גווניו. בשנתיים האחרונות מובילה תמי פדגוגיה חדשנית והקימה צוות מו"פ (מחקר ופיתוח) ששינה את פני הפדגוגיה בבית הספר. מרבית ממורי החטיבה נרתמו להוראה אחרת ע"י למידת פלטפורמות עבודה יצירתיות וחווית ההוראה אפשרה למידה אחרת והפנמת החומר הנלמד. לאור תוואי הדרך שסללה תמי, החטיבה מעודדת סביבות למידה יצירתיות לכל מקצוע והתלמידים חווים למידה בסביבה תומכת ומאפשרת. תמי סגל פרשה השנה לגמלאות ואת מקומה ממלאת שרון ליברמן-מנור.

ראש העיר איציק ברוורמן: "כבוד גדול הוא לפתח תקוה ששלוש נשות חינוך מעירנו זכו להערכה והוקרה בטקס לאנשי חינוך מצטיינים במחוז תל אביב לשנת תשע"ז. כל אחת מהזוכות מובילה פרויקטים פדגוגיים ייחודים וחדשנים ומקדמת למידה עבור כל תלמיד ותלמידה באופן חוויתי ובהתאם ליכולות ולצרכים שלהם. ברכות לזוכות ויישר כוח!".

את הטקס ליווה הרכב מוזיקאלי מבית הספר הוברמן.

לכתבות נוספות על מערכת החינוך בפתח תקווה - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...