שיחות שלום? אבוקסיס הציע לפלסטינים את פתח תקווה

18/10/2016
חדשות


כבר התרגלנו לכך שקומיקאים אוהבים לצחוק על פ"ת, אבל נדב אבוקסיס הגיע עם זה עד לאו"ם.

הקומיקאי נדב אבוקסיס הגיע עד לניו יורק כדי לצלם שיחה שלו עם שגריר הפלשתיני באו"ם. אבוקסיס, שפרסם את סרטון השיחה בדף הפייסבוק שלו, נראה ונשמע אומר בין היתר: "אם אתה רוצה את מלאבס אתן לך אותה...אף אחד בישראל לא רוצה את פתח תקווה.. אין כלום בפ"ת".

אין כלום בפ"ת?

תגובת ראש העיר איציק ברוורמן לנדב אבוקסיס: "ראיתי שהחלטת להניח את פתח תקוה על "שולחן המשא ומתן" מבלי לבדוק זאת תחילה איתי, עם רבע מיליון תושבי העיר ועם אלפי תושבים חדשים שמגיעים מדי שנה לעיר ונראה לי כי יחלקו על דעתך. בשנים האחרונות פתח תקוה פורחת וגדלה, ומושכת אליה תושבים חדשים, המזהים את היתרונות הרבים שלה, ביניהם – חינוך מעולה, פיתוח וצמיחה, עניין ושגשוג ומקומות בילוי והנאה. ואם אחרי כל זה, אתה עדיין לא השתכנעת ועדיין חושב ש-"there's nothing in Petah Tikva"   אני מזמין אותך להתלוות אליי כבר בימים אלה לסיור בפתח תקוה להתרשם מהתפתחותה של העיר, מוסדות החינוך, מוסדות התרבות, אזורי התעשייה, אזורי הבילוי ועוד. אז מה אתה אומר? לשריין בלו"ז?".

במהלך היום תושבים רבים בעיר הגיבו בזעם למהלך של אבוקסיס וקראו להחרים אותו. אבל לפני הקריאה לראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן ולמנכ"ל היכל התרבות העירוני אריה ימיני להחרים את אבוקסיס, אפשר אולי להתנחם בתגובה נוספת של אבוקסיס לפוסט שהוא עצמו פרסם: "הצעתי לו את רמת גן. פה הבנתי שגם לערבים יש גבולות".

שתף ב-

תגובות

"קומיקאי" סוג ז' שלא להחרים את האפס הזה
להחזיר את אבוקסיס להוריו בעזה.
יואב - 18/10/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...