שידרוג הגינה על ידי הוספת מטבח גינה

11/12/2017
אוכל ובישול


עוד ועוד ישראלים מגלים בהדרגה את מה שהאמריקאים גילו כבר מזמן – כל גינה חייבת מטבח. ובהחלט הגיעה העת שגם אתם תיישרו קו עם הסטנדרט הגבוה המבטיח איכות חיים ראויה. מטבח גינה שממוקם בחצר הבית משדרג לאין ערוך את חוויית השהייה בבית, תורם למימוש הפוטנציאל של החצר ומשפר באופן משמעותי את חוויית האירוח והשימוש בחצר. הדרך לגינה המושלמת מתחילה במטבח גינה – בואו לגלות את הפלא שרבים כבר גילו לפניכם. ודאי תופתעו לגלות שעיצוב מטבח חצר אינו מחייב השקעה כספית אסטרונומית.

מהו מטבח גינה?

מטבח גינה, המכונה גם מטבח גן, מטבח חצר או מטבח חוץ, הפך להיות סטנדרט עבור רבים מהישראלים, שבוחרים לשלב מטבח מאובזר של ממש בגינה, בחצר, בגג או במרפסת. מטבח חיצוני כולל מרכיבים ופריטים שונים ומגוונים המאפשרים לבשל בחלל החיצוני של הבית.

באדיבות מטבחי חסון

אילו אביזרים כולל מטבח גינה?

מטבח גינה מעוצב ומאובזר כולל את כל מה שנחוץ לשם בישול, החל מאמצעי בישול, עבור באמצעי אחסון וכלה באמצעי קירור. למעשה, כל אחד יכול לכלול במטבח הגינה שלו את מה שדרוש לשם בישול ואירוח. על פי רוב, מטבח חוץ יכלול אחד או יותר מהאביזרים הבאים: גריל גז, כיריים לבישול, מקרר, מקום לאחסון, צ'יפסר, מיקרוגל, טוסטר אובן, ברז וכיור, משטחי עבודה ועוד.

מטבח גינה – השקעה משתלמת

לפני שתיבהלו ותתייגו את התענוג של התהדרות במטבח גינה כפריבילגיה השמורה לעשירים בלבד, רצוי שתבדקו מעט את השטח ותגלו בעצמכם שעיצוב מטבח גינה איננו בהכרח כרוך בהוצאה שהיא מעל ליכולותיכם. ישנה אפשרות של עיצוב מטבח גינה בהתאמה אישית, תוך התחשבות במגבלות תקציביות. כך יתאפשר לכם להגשים את חלומו של כל מארח במחיר סביר בהחלט.

איך מעצבים מטבח גינה?

כדי לעצב מטבח גינה איכותי יש לתת את הדעת על השיקולים הבאים:

* שיקולי תקציב – הגדירו בראשית תהליך העיצוב כמה אתם יכולים ומוכנים להשקיע בשדרוג הגינה שלכם ותנו למספרים להוביל אתכם בעת עיצוב המטבח הגינתי שלכם.

* צרכים – ערכו רשימה של הצרכים שהמטבח אמור למלא והבינו מה מהאביזרים שיכולים להיכלל במטבח חוץ אכן נחוץ לכם. דרגו את מידת הנחיצות ובחרו את הפריטים שישתלבו במטבח החצר לפי סדר חשיבותם. כך, למשל, בעוד שגריל וכיריים אינם בגדר מותרות, וכך גם כיור וברז, הרי שמקרר או תנור בישול אינם בגדר חובה כשמדובר במטבח חצר.

* גודל הגינה – מטבחי חוץ מגיעים בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים. הקפידו לעצב מטבח גינה שישתלב בחלל החיצוני של הבית ויתכתב עם הסגנון העיצובי השולט.

* איכות – חשוב מאד לבחור מטבח גינה איכותי, מובחר, יוקרתי ועמיד, שמיוצר או מיובא על ידי חברה בעלת ניסיון מוכח בתחום עיצוב מטבחי חוץ. מטבחי חוץ חייבים להיות בסטנדרטים גבוהים של איכות, על מנת שלא יתבלו עקב חשיפה ממושכת לשמש, לאבק, לרטיבות ולגשם שיהיו מנת חלקם בכל ימות השנה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...