שבוע הרכיבה וההליכה בפתח תקוה - 2018

07/10/2018
חדשות


אגף הספורט והאגף לחינוך יסודי בעיריית פתח תקוה בשיתוף "מדריכים בדרכים" וחברת מגדל ביטוח, מקיימים בפעם השנייה בעיר, שבוע רכיבה והליכה לקידום אורח חיים בריא, פעיל ובטוח, בדגש על זהירות בדרכים ומניעת תאונות.

מטרות השבוע שיתקיים ב- 21-26/10/2018 הן העלאת מודעות לאורח חיים בריא ופעיל – רכיבה על אופניים והליכה, פיתוח מנהיגות והעצמת ילדים (ילדים מדריכים ילדים) חינוך לזהירות בדרכים, רכיבה בטוחה על אופניים והליכה בטוחה לבית הספר.

הפעילות בשנה שעברה (באדיבות לשכת דובר העירייה)

במהלך השבוע יפעלו בכ-30 בתי ספר יסודיים ברחבי העיר, מגוון פעולות לקידום הנושא, בין היתר יתקיימו: צעדה בית ספרית, הדרכה מעשית על אופניים, חתימה על אמנה בית ספרית בנושא אורח חיים בריא, הכנת מפות ובהם מסלולים בטוחים לרכיבה והליכה. משחקי חצר בנושא רכיבה בטוחה, הפסקות פעילות בהפעלת המורות לחינוך גופני, הרצאת אורח בנושאי פעילות גופנית ועוד.

הלה שבתאי מנהלת אגף הספורט: "אנו רואים חשיבות רבה בעידוד הילדים לעסוק בפעילות גופנית כחלק מפעילות הפנאי ובמסגרת השמירה על אורח חיים בריא, ומנסים להעביר מסר לילדים עד כמה חשוב להיות פעילים ואקטיביים בחיי היום יום".

אייל הרשטיק מייסד "מדריכים בדרכים" מוסיף כי השילוב של ההדרכות יחד עם הפעילות בבתי הספר מוכיחות את שינוי ההתנהגות של הילדים לאורח חיים בריא פעיל ובטוח, מה שמוביל בסופו של דבר לשינוי תרבותי ולעתיד טוב ובטוח יותר.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...