רקדנית הבטן מפ"ת שמופיעה עם אייל גולן ואתניקס

08/03/2018
חדשות


הרקדנית וכתבת הספורט סיון עובדיה, תושבת אם המושבות שמופיעה לצד הכוכבים הכי גדולים, מספרת לפ"ת נטו על החיים בפ"ת, על שידורי הספורט ועל החלום הגדול שלה.

"כל המדינה שרה" וגם פתח תקווה שותפה – סיון עובדיה, לקחה בימים אלה פסק זמן קצר משידורי ליגת העל בכדורגל, כדי להתמקד בסבב ההופעות של אייל גולן ולהקת אתניקס במופע האיחוד שלהם בהיכלים הכי גדולים בארץ.

עובדיה, תושבת שכונת אם המושבות בפתח תקווה מזה כארבע שנים, היא רקדנית בטן מקצועית, יוצרת וכוריאוגרפית בעלת שם בתחום המחול המזרחי. במקביל, כבוגרת קורס תקשורת ספורט, סיון החלה כאמור לעבוד ככתבת ספורט ישראלי.

תפסנו את סיון לשיחה קצרה לקראת יום האישה הבינלאומי שחל היום, על החיים בעיר והתוכניות לעתיד.

כתל אביבית לשעבר, איך הגעת לפתח תקווה?

בהתחלה חלק מהמשפחה שלי עברה לעיר, והמליצה לי לעבור גם. עם הזמן כל המשפחה המורחבת עברה לגור בפתח תקווה ואנחנו מאוד מרוצים, במיוחד שאפשר לקנות כאן דירה יפה בסכום סביר.

ומה דעתך על העיר?

מדובר בעיר הרבה יותר מפותחת ממה שנוהגים לחשוב. ממש לא משעמם כאן, ואני מרוצה מאוד מהבחירה שעשיתי. זאת עיר ענקית שיש בה מקום לכולם להתפתח מבחינה אישית ומקצועית. יש כאן גם אצטדיון כדורגל מצוין, אחד הטובים ביותר לשדר ממנו.

את גם אוהבת לבלות בפתח תקווה?

ברור, אני לקוחה קבועה בפאבים במרכז יכין וברמת סיב, מבלה שם המון. זהו אזור בילוי לא פחות מפותח מאשר בת"א. לפני שעברתי לא ידעתי בכלל שיש מקום כזה, והיום החברות שלי באות לכאן לבלות.

ומהן התכניות להמשך?

האמת שאני חיה את הרגע. בעתיד ארצה לפתוח סטודיו לריקודי בטן בפתח תקווה. אני מאמינה שזה מקום שבו עסק כזה יוכל מאוד להצליח.

אפרופו האצטדיון, כאחת שמעורה בעולם הכדורגל, מה דעתך על הקבוצות בעיר?

מן הסתם, בגלל שאני לא מכאן במקור, אני לא אוהדת את אחת מהקבוצות בעיר, אבל אני יודעת שלהפועל יש המון קהל ומאחלת להם שיחזרו במהרה לצמרת הכדורגל הישראלי.

(צילומים: פרטי)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...