רוחל'ה ושלמה הקפיצו את ההיכל

21/12/2016 | ניסים קלדרון
תיירות ונופש


למרות הקור העז והידיעה שהתפרסמה על כך שכל הכרטיסים אזלו, הגיעו מאות מתושבי העיר לחגוג עם הזמרת היוונייה רוחל'ה אלה במזל טוב את יום הולדתה.

החפלה היוונית, בניצוחו של הזמיר שלמה עוז ובהשתתפותם של קובי מור,שי אחרק וכפיר עוז, שיחד עם חברי הילדות מקיבוץ בית זרע, המזטים, האוזו והפרחים שהושלכו על ראשי הזמרים והרוקדים, הפכו אמש את היכל התרבות בפתח תקווה לטברנה יוונית שמחה ועליזה, שלא הייתה מביישת ולו טברנה אחת בסלוניקי, רודוס והאיים הסובבים אותם.

להאזין ולשמוח את קולה הערב של הזמרת הפתח-תקוואית רוחל'ה אלה, שבעברה הייתה אתלטית מצטיינת בהפועל פ"ת, ולחשוב שברצון טוב של מגישי תוכניות הזמר ברשתות הרדיו והטלוויזיה היו נותנים לזמרת המוכשרת הזאת במה, אין ספק שעם ישראל היה רק מרוויח ונהנה, כפי שתושבי פתח תקווה נהנו ורקדו הלילה בהיכל המחומם.

כנ"ל לגבי הזמיר שלמה עוז, מוותיקי הזמר הישראלי, שמשמח שנים רבות את תושבי ישראל, מדן ועד אילת, אך משום מה לא מקבל חשיפה במקומות בו מופעלת רק פרוטקציה, ואולי שלמונים למגישי תוכניות הזמר עם זמרים, שיכולים להגיע לרוחל'ה ושלמה וללמוד את תורת הזמר ופיתוח הקול, ובלי בושה לצחצח את נעליהם.

ולאחר לילה ענק שחווינו בהיכל נשאר לפ"ת נטו אוויר לנשימה רק לשאגה: "יאסו רוחל'ה, יאסו שלמה" .


שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...