רב חובל ברוורמן מול הטוען לכתר גרינברג

02/03/2018
חדשות


הפוליטיקאים לא פספסו כמובן את ההזדמנות לעשות הון פוליטי באירוע הגדול של פורים בפתח תקווה.

כשעשרות אלפי תושבים בעלי זכות הצבעה מתכנסים במקום אחד, ואנחנו פחות משמונה חודשים לבחירות לראשות העיר, שני המועמדים העיקריים, לפחות בינתיים, ניסו למקסם את העדלאידע במרכז העיר כדי לצבור נקודות.

ראש העיר איציק ברוורמן צעד כהרגלו בראש התהלוכה תוך החלקת אלפי 'כיפים' לצופים לאורך המסלול הארוך משכונת עין גנים ועד לכיכר העירייה.

מהצד השני של המתרס, רמי גרינברג, שהשלטים שלו כבר מתנוססים בכל העיר, ורבים גם תלויים בחזיתות המרפסות של בתים בשכונות, עשה עבודת הכנה גם לקראת האירוע בפורים. אנשי צוות הקמפיין של גרינברג חילקו פליירים ובלונים לחוגגים, והא עצמו הסתובב ביניהם ולחץ את ידי הבוחרים הפוטנציאליים.

אין ספק שההשקעה הגדולה של גרינברג בקמפיין הבחירות הזה, שנאמדת במיליוני ש"ח, שהיא אולי חסרת תקדים בתולדות השלטון המקומי, הן מבחינת ההיקף שלה והן מבחינת המועד המוקדם שבו החלה, תעשה, ולמעשה כבר עושה, כאבי ראש גדולים במחנה של ראש העיר, שם מודים כי על אף האהדה לדבריהם שיש לברוורמן, גרינברג צובר נקודות בזכות הקמפיין המסיבי שלו, והבחירה לקדנציה נוספת ממש לא מונחת בכיס.  

מה שבטוח הוא שהולך להיות כאן מעניין עד לסוף אוקטובר, אבל כלל לא בטוח שזה יהיה לטובת התושבים, במיוחד לא אלה שהפוליטיקה לא מעניינת אותם.

אז במי אתם תומכים ולמה? ספרו לנו בתגובות...

לכתבות נוספות בנושא בחירות 2018 - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

רק ברוורמן יהיה ראש עיר
יצחק ברוורמן הוא ראש עיר מצויין לפ"ת הוא אדם ישר דרך מהבודדים בראשי העיר והמדינאים במדינה. ברוורמן עושה את עבודתו בשקט ובמסירות. וחבל שיריבו וצוות המשמיצים שאסף סביבו יודעים רק להשמיץ וללכלך. אני משפחתי וחבריי מצביעים רק לברוורמן.
איתן לוי - 03/03/2018
שתף ב שתף ב
ראש העיר הבא של פ"ת איציק ברוורמן
העשייה של ראש העיר. מספר בתי הספר שנבנו כבר הגיעו לדו ספרתי, עשרות גני ילדים גני משחקים חדשים ומשודרגים וכל אחד בצבע. ידיים מחבקות לאוכלוסיה האתיופית. הקמת ספרייה לדוברי רוסית, השקעה מטורפת בחינוך אודיטוריומים עוד שני אולמות תרבות, מזרקת "יד לבנים" שמעשירה את הפארק בחיים באלפי ילדים שנהנים ממנה בחודשי הקיץ, אולמי ספורט לספורט הבינלאומי, מי חשב על זה עד כה? אגם שייתן מענה לכל התושבים ובמיוחד לאוכלוסיה שהשינוע כבד עליה ושידה אינה משגת. קאונטרי הכי יפה בעיר בעמישב, שכונה מהותיקות בעיר. מתנ"ס במרכז העיר מי חלם, תקומה שכונה ותיקה מתנ"ס בליגה הכי גבוהה. מתנ"ס בכפר אברהם. במחנה יהודה מגרש כדורגל שנקנה בעשרה מיליון שהוא סמל השכונה עבור ילדי ובוגרי השכונה והתושבים שסובבים אות, במקום שכרישי נדלן יעמידו שם עוד שני מגדלים ויגנבו את צביונה של השכונה. הגשר באם המושבות שאלפי תלמידים עוברים עליו מידי יום הלוך ושוב, עד שברוורמן לא שינה את הגזרה, הם היו מסתכנים בחצייה בכבישים. אלפי קילומטרים של כבישים ומדרכות, שוק עירוני שינה פניו והפך לתענוג של קניות ובילוי ובמיוחד כנוח עבור האוכלוסייה הקשת יום. קיבוץ גבעת השלושה בשלבי ביצוע בדרך לתרבות ופנאי, פרס החינוך הארצי ועוד פרסים של זכיות של כמה בתי ספר עם השלכות ברורות להשקעה של ראש העיר. תמ"א 38 אנחנו במקום רביעי בארץ. מספר מקומות לפינוי בינוי שיוצאים לדרך. סקייטפארק, מסלולי אקסטרים לאופניים מהמובילים בארץ יוצא לדרך. נווה גן ששכחו אותה כבר 15 שנה. סוף סוף פורחת עם בתי ספר, גנים, פארקים ושירותים חיוניים ועל זה מלון בעיר פ"ת מי חלם? תחנה מרכזית מהיפות באירופה, עם מעבר לרכבות, אלפי חניות, חנויות, מסעדות, בתי קפה וסוף סוף מענה לאלו שידם אינה משגת והתחבורה קשה ולא נעימה להם. עוד ועוד מרכזים קניות ופנאי בשלבי בנייה בסדר גודל של מאות מיליונים. אלפי מקומות עבודה חדשים ועוד עתידים, עם חברות מהמובילות שכבר איתנו כאן ועוד מחזרים אחרי העיר המהממת שלנו. שלא נדבר על אורנה דוידאי הגדולה שהפכה את כל נושא המחזור ואיכות הסביבה למובילים בארץ. מעמד האישה בעיר, נשים נמצאות בתפקידי מפתח במקומות הכי גדולים אולי גם יותר מהגברים, יש במה להתגאות. שלא נדבר על הצוות המדהים רון כץ, אלה איגלר והצוות הנלווה שהפכו כל אירוע לחגיגה אמיתית. הקמת אולם ספורט, אודיטוריום וספרייה בתיכון גולדה, הקמת חדרי מדעים חדשים ושיפוץ חדר המורים בבית הספר ביאליק, הוקמה כיתת עתיד חדישה בבית ספר ברלב, הריסה והקמת מבנה חדש וכיתות לימוד בבית ספר הס, חניון חדש ברחוב קלישר ופיתוח משעול צברי הסמוך לו בשכונת מחנה יהודה, הוספת תחנות אוטובוס חדשות בכל רחבי העיר, מכללת העיר נערכת למעבר למשכנה החדש בשכונת רמת סיב, חנוכת המתנ"ס החדש בשכונת תקומה, נמשכת העבודה לחידוש מגרש מחנה יהודה, הענקנו מחשבים חדשים לתלמידים במסגרת פרויקט "מחשב לכל ילד", הותקנו הצללות חדשות בסניף עזרא הדר גנים ובחטיבת אחד העם – ורבר, החלו עבודות פיתוח מדרכות וסלילה ברחוב הנרייטה סולד שבשכונת שעריה, נבנה חדר עבודה חדש למורים בישיבת צביה, סלילת כבישים חדשים ברחובות פפר וקארו, ופתיחת מרכז קהילתי-סביבתי "תפוז" בשכונת עין גנים. מה שראשי עיר קודמים לא עשו ב – 15 שנה ברוורמן עשה ב – 4 שנים. זה סוד הקסם.
אליהו - 06/03/2018
שתף ב שתף ב
ברוורמן?? לא היה ראש עיר כל כך שנוא
אני אשה אמנם חרדית, אבל ידיעותיי במישור הפוליטי מובהק מוברג וחזק, רמי גרינברג הוא אדם מוצלח, כריזמטי, מדבר בגובהה העיניים, לא מתנשא, בכל שעה ביממה עונה לטלפונים ויגיע עד פתח ביתך, וזה ישאר טבעו גם שיעלה לכס ראש העיר בעזרת ה', ובטוח שתושבי פתח תקווה הנהדרים ידעו מה טוב להם, שחיתות שלטונית? התחנפות? או יושר ותקווה צעירה. רמי גרינברג!!
דורית - 12/03/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...