קריספין: התואר מחזיקת הגביע מחייב

09/03/2017 | שי קרנר
חדשות


מאמן הנוער של הפועל פ"ת מתכונן לסוף שבוע עמוס עם קבוצתו בגביע ועם הבוגרת בליגה. אלגרבלי לקראת בני לוד: "המשחק הכי חשוב שלנו העונה".

קבוצת הנוער של הפועל פ"ת קיבלה פסק זמן מהמסע הדי בטוח שלה לקראת העלייה לליגת העל, וביום שבת היא תארח בשעה 11:00 את הפועל ב"ש במסגרת שמינית גמר הגביע. המאמן אורן קריספין, שגם בתקופה המקבילה אשתקד הלך עד הסוף עם הקבוצה בשתי החזיתות אמר היום לפ"ת נטו: "ראיתי את שלושת המשחקים האחרונים של הפועל באר שבע ואנחנו באים מוכנים. אנחנו קבוצה שונה מזו שהייתה לנו בעונה שעברה, אבל יש לנו את הטייטל של מחזיקת הגביע וזה מחייב. אנחנו מודעים לזה שמדובר במשחק אחד ולא בשני משחקים ונשתדל לעשות תוצאה טובה. הכנתי את הקבוצה ואנחנו מגיעים כשאנחנו יודעים כל מה שצריך על באר שבע".

אורן קריספין

קריספין הוא כידוע גם עוזר מאמן הקבוצה הבוגרת, שתארח מחר בשעה 15:00 את החבורה של אזברגה ובני לוד בעוד מאבק ישיר על מקום בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית. האורחים חזרו השבוע למסלול הניצחונות עם 3:1 על ראשל"צ וגם הם עם שאיפות דומות לאלו של פ"ת.

"אנחנו יודעים את החשיבות של המשחק. אם ננצח אז אפשר יהיה להבטיח את המקום בפלייאוף העליון. זה המשחק הכי חשוב שלנו", כך אמר בן אלגרבלי בלם הפועל פ"ת לקראת המשחק. יואב זיו ודניאל כהן שסיימו הרחקות יחזרו לסגל ונראה שגם מתן בלטקסה המחלים מפציעה יחזור, כך שלרשות המאמן ירון הוכנבוים יעמוד סגל מלא.

בן אלגרבלי

בהפועל מצפים לעלייה בכמות הקהל לאור הניצחון המרשים בהרצליה לפני יומיים. כרטיס למשחק יעלה 40 ש"ח, נשים וילדים עד גיל 12 יכנסו בחינם למשחק, וגם האווירה צפויה להיות צבעונית כיאה לפורים.

עמותת אוהדי הפועל פ"ת – הכחולה, שקמה במטרה לרכוש 100% מהמועדון, צירפה עד היום יותר מ-670 חברים. כל אוהד המצטרף לעמותה מקבל את הזכות לבחור ולהיבחר בבחירות לוועד העמותה, שייערכו ב-14.5.

בחודשיים האחרונים העמותה גייסה סכום כסף מכובד בעזרת צירוף האוהדים למהלך ורתימת משקיעים אשר הביעו עניין במיזם ובטוחים בהצלחתו. מגעים על העברת השליטה במועדון לידי העמותה כבר החלו מול הבעלים דורון גלנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...