קיידנס מרחיבה פעילותה בישראל

17/09/2015
חדשות

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) ישראל קיימה באירוע בוקר חגיגי את טקס החנוכה הרשמי של המרכז החדש בפתח תקווה, בהובלתו של שלומי עוזיאל, סגן נשיא למחקר ופיתוח בקיידנס. האירוע התקיים בהשתתפות עובדי קיידנס, שותפים ואורחים מהארץ ומחו"ל, ובמעמד ראש עיריית פתח תקווה, יצחק ברוורמן.

המרכז החדש מאחד את גוף המכירות והתמיכה (שהיה עד כה בהרצליה) בניהולו של אדר סגל, ואת גוף המחקר והפיתוח (שהיה עד כה בפארק אפק בראש העין) למבנה משותף חדש שבנייתו הסתיימה לאחרונה, ב"בנייני המרטון" שבאזור התעשייה אם המושבות בפתח תקווה. המבנה החדש, הנפרש על פני 5,000 מ"ר, מכיל בין היתר, אולם כנסים ואירועים לטובת העובדים ולקוחות החברה וכן כיתות לימוד והדרכה. לקיידנס מרכז פיתוח נוסף באזור התעשייה מתם בחיפה שימשיך לצמוח  כמרכז הפיתוח הצפוני של קיידנס בישראל.

מימין: דיוויד טריסקו, סגן נשיא לנדל"ן ואבטחה בקיידנס, יצחק ברוורמן, ראש עיריית פתח תקווה ושלומי עוזיאל, סגן נשיא למחקר ופיתוח בקיידנס (צילום: אסף הבר)

יצחק ברוורמן בירך את קיידנס ישראל על הקמת המרכז החדש ואמר: "אני שמח על החלטתה של קיידנס להקים את משכנה בעיר פתח תקווה. אנו שמים דגש על פיתוח אזורי מסחר והייטק בעיר וכפי שניתן לראות, המהלך נושא פירות יפים. אנו נמצאים רק בראשית הדרך ומנהלים משא ומתן עם מספר גדול של חברות נוספות, מהמובילות והמוכרות בישראל, שמעוניינות להגיע לפתח תקווה, לאור מיקומה המצוין והנוח בין כל צירי התנועה הגדולים במרכז הארץ".

אדר סגל אמר כי "לקיידנס, על 250 עובדיה בישראל, היתה שנה מצויינת, של הרחבת הפעילות העסקית והנוכחות בסגמנטים שונים של תעשיית השבבים הישראלית. זו הייתה שנה של צמיחה אורגנית וגם צמיחה באמצעות הרכישות של Jasper ועסקי ה-IP של Transwitch שהביאו עמן טכנולוגיות פורצות-דרך לפורטפוליו המוצרים שלנו. בהתאם, צמחנו בכוח האדם בישראל במהלך השנה החולפת בכ-10% וכ-35% בשנתיים האחרונות". סגל ציין כי "ההחלטה לאחד את מרכז המכירות ומרכזי הפיתוח במבנה אחד בפתח תקווה, הינה חלק ממהלך אסטרטגי שדרש השקעה גדולה של חברת קיידנס העולמית ויבוא לידי ביטוי בשיפור נוסף בשירות הניתן ללקוחות החברה ובקשר עם השותפים העסקיים".

Cadence Design Systems (קיידנס)

קיידנס דיזיין סיסטמס היא חברת תוכנה ציבורית בינלאומית, פועלת ומובילה עולמית בתעשיית ה- EDA (Electronic Design Automation) למיכון התכנון האלקטרוני של מערכות אלקטרוניות מורכבות. קיידנס מפתחת כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים המאפשרים את תכנונם של שבבים ורכיבי חומרה מתקדמים. פתרונות התכנון והאימות (וריפיקציה) של קיידנס מאפשרים ללקוחותיה לפתח את דור העתיד של התקני המוליכים למחצה עבור מוצרי האלקטרוניקה הצרכנית, ציוד תקשורת ומחשבים.

קיידנס דיזיין סיסטמס ישראל הוקמה בשנת 1989 כגוף מכירות, שיווק ותמיכה אליו הצטרפו שני גופי המו"פ בעקבות רכישות של החברות וריסיטי וג'ספר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...