קובי אוז בקונצרט עם הקונסרבטוריון העירוני

29/12/2017
בידור ופנאי


אתגר נוסף נכון בימים אלו לכמאה תלמידי הקונסרבטוריון העירוני פתח תקוה, אשר נערכים מזה כחודשיים למופע משותף וחגיגי עם היוצר, הזמר, הסופר והמלחין - קובי אוז.

אוז, יליד שדרות שבדרום, עשה כברת דרך מעוררת השראה בהתבגרותו המוסיקלית והפיכתו לאמן יוצר ופורה, שמזמן תפס את השורה הראשונה בין אמנים ישראליים מקוריים המביאים איתם עשייה מיוחדת במינה, נאמנה למסורת מחד, כמו גם מקורית, עכשווית ומרעננת.

הקונצרט המשותף אשר יתקיים ב- 17 בינואר הקרוב, יכלול את מיטב להיטיו של האמן מימי טיפקס ולא רק, בעיבודים מיוחדים לתזמורת כלי נשיפה ומקהלת נוער.

צילום: רונן אקרמן

בין השירים שיבוצעו: יושבים בבית קפה, עננה, איזה עולם, יש לי חברה, ריקודי עמבה, הרבי ג'ו כפרה, שלוש בלילה ועוד. על העיבודים המיוחדים - רועי פרידמן. מנצחים מיכאל דלמן ושלומית מדר. משתתפים: תזמורת הנוער הייצוגית והמקהלה הייצוגית "קנטבילה" של הקונסרבטוריון. סך הכל כמאה משתתפים על במה אחת, שלכל אורך הערב, ינגנו וישירו יחד עם  האמן. אל קובי אוז גם יצטרפו נגניו הקבועים: אדם מדר - כינור, מנדולינה, חצוצרה. רמי יוספוב – גיטרה, ג׳וני קורן – קלידים.

ההפקה המשותפת עם אוז הינה חלק ממסורת של הפקות מקוריות וייחודיות של הקונסרבטוריון העירוני, אשר זו שנתו ה-15 שהוא מייצר הפקות דומות להנאת קהל מאזינים רחב, כמו גם להנאת תלמידים, מורים והורים.

שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון מדגישה כי היא רואה חשיבות בקיום קונצרטים "עם הפנים לקהילה", כחלק מתפיסה חינוכית בה המוסד מנגיש את העשייה ופירותיה לקהל הרחב וחושף את תלמידיו למוסיקה רב גונית חוצה זמן וסגנון.

הקונסרבטוריון העירוני פתח תקווה הינו מוסד חינוכי מוסיקלי מהמובילים בארץ. בין כתליו מתרחשת עשייה נרחבת חוצה גבולות ובוגריו תפסו מקום בעולם המוסיקה הרחב בארץ ומחוצה לה. הקונסרבטוריון ידוע ומוכר כמוסד מוביל, ותיק ומוערך, בארץ כמו גם בחו"ל. את הערב יכבד בנוכחותו ראש העיר, איציק ברוורמן.

יום רביעי 17/1/18, בשעה 20:30 בהיכל התרבות פתח תקוה.

לרכישת כרטיסים: 03-9125222

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...