פ"ת עיר האופניים

29/07/2014
חדשות

פורטל פ"ת, שחרט על דיגלו את קידום העסקים בקטנים בפ"ת, שמח לארח הפעם בפינת הביקור העיסקי את מאמן האופניים – עינב גטריידה.

"כבר כשהייתי נער במושב הוצאתי סכומי עתק על אופניים. כולם שאלו אותי: מה ייצא לך מזה כשתגדל? לא ידעתי מה לענות להם, אבל כיום אין לי ספק שאני במקום הנכון בזמן הנכון"

עינב גטריידה, תושב שכונת אם המושבות בעיר, עלה על אופניים בפעם הראשונה בכתה ד'. בכיתה י"א התחרה בפעם הראשונה, ומאז הפך את האופניים למקצוע, בתור מדריך רכיבה, מאמן תחרותי ושופט מוסמך (UCI).

"בשנים האחרונות צבר ענף האופניים בישראל תאוצה והפך מענף תחבורה אישי לאמצעי הנפוץ והנגיש ביותר לזמן איכות והנאה בקרב כולם. זהו ענף הספורט היחיד שניתן להמשיך איתו מעבר לשעות האימון כחלק משיגרת החיים. זה הספורט היחיד שמלווה את כולם מגיל 3 ברחוב ועד למימוש העצמי כספורטאי קצה בתחרויות בעולם", מספר עינב.

מאז הסמכתו כמדריך אופניים בשנת 2006, התחביב הפך למקצוע ראשי ועינב חווה ניסיון בקשת רחבה של רבדים שונים בענף: מהדרכת ילדים ומבוגרים עם מגבלות מוטוריות, ועד לאימון של רוכבי קצה, חלקם עד היום בסגל הבכיר ביותר של רוכבי האופניים בישראל.

כיום עינב מתמקד באימון בקבוצות שלו באיזור המרכז, ובינהם קבוצת רוכבי פ"ת אותה הקים לפני שש שנים. היום תחת עינב מדריכים שהוכשרו על ידו ובניסיונו לרכיבה, הדרכות טכניות ואפילו יש ימי הולדת לילדים (כאירוע הפעלה עם אופניים).

האימונים לילדים ולבוגרים נעשים באופן אישי או בקבוצות לפי בחירת הלקוחות, בכל שעות היום.

הטיפ השבועי: פנו עוד היום לעינב והכינו ילדיכם ליום כיפור.

כרטיס ביקור

שם העסק: גטריידה – לימוד אופניים

ותק: 8 שנים

שירותים: חוגי אופניים, אימונים אישיים לילדים ומבוגרים, ימי הולדת, הרצאות, תוכניות אימונים

החלום: הקמת קבוצת אופניים בינלאומית

המסר לתושבי פ"ת: פ"ת עיר האופניים

כתובת: איצטדיון המושבה - דרך אם המושבות 12, פתח-תקוה. שער 2, יציע מערבי

טלפון: 03-5046888 (לתאום במשרד בימים א',ב',ד',ה' בין השעות 09:30 ל 12:45)

לדף העיסקי של עינב גטריידה בפורטל פ"ת

גם לכם יש עסק מעניין? גם אתם רוצים לקבל במה בפורטל פ"ת? פנו אלינו וקבלו פירגון גדול!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...