פ"ת העפילה לפיינל פור בכדורגל חופים

18/07/2014
נוער וספורט

קבוצת כדורגל החופים של עירוני פ"ת העפילה היום לשלב חצי גמר ליגת כדורגל החופים, לאחר נצחון דרמטי בפנדלים על קבוצת תל-אביב.

למשחק רבע הגמר, שהתקיים היום בנתניה ללא קהל בשל המצב הבטחוני, עלו חניכיו של ישראל צרפתי פייבוריטים לאור הסגלים של שתי הקבוצות, ואולם בניגוד למצופה נתנו התל-אביבים קרב צמוד, שהוכרע כאמור רק לאחר הארכה וקרב פנדלים.

בתום הזמן החוקי התוצאה היתה 2:2, כשלמען האמת היתה זו דווקא הקבוצה מת"א שהיתה קרובה יותר לנצחון, ורק עצירות של שוערי פ"ת – רפי כהן וצליל חתוכה מנעו זאת. גם בהארכה של 3 דקות לא נכבשו שערים. ואז ניגשו הקבוצות להכריע את גורל המשחק בבעיטות חופשיות: לאחר החטאה של ת"א כבר בבעיטה הראשונה, היה זה כוכב כדורגל החופים של ישראל – צחי אילוז, שבעט חזקה פנימה ונתן את האות ל"ערימת של חבר'ה על החול" בתוך שניות.

עירוני פ"ת יכולה אומנם לשאוב עידוד מכך שניצחה במשחקה החלש ביותר העונה, ואולם ברור שאם ברצונה לזכות באליפות היא תצטרך להפגין יכולת טובה יותר בשבוע הבא במשחק חצי הגמר (ובתקווה גם הגמר...).

בחצי הגמר יפגשו הפתח-תקוואים את השכנה ראש העין שגברה היום על בית"ר ירושלים. בחצי הגמר השני יתמודדו מכבי נתניה שגברה על מכבי יפו, והפועל חולון שהדהימה היום את האלופה בשנתיים האחרונות – כפר קאסם, לאחר מהפך מדהים בשליש האחרון של המשחק. משחקי חצי הגמר והגמר יתקיימו ברצף ביום שישי הבא בחוף פולג בנתניה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...