פתרונות מידוף לבית ולעסק

04/02/2018
איכות חיים


שמירה על הסדר בבית או בעסק שלכם היא אחד הדברים החשובים ביותר בשביל ליצור אווירה נעימה ומראה מזמין. גם מעצבי הפנים המוכשרים ביותר לא יצליחו לייצר רושם טוב אם בעלי הבית או העסק לא ישמרו על הסדר בחלל המעוצב. הדבר הראשון שאתם צריכים בשביל לשמור על הסדר בקלות ולאורך זמן הוא פתרונות מידוף.

מה בעצם מייצר לכם את כל הבלאגן? הדברים שאתם לא יודעים איפה לאחסן, או מניחים רגע בצד כדי לטפל בהם אחר כך, כשאותו אחר כך לא מגיע לעולם. אם רק היה לכם מקום איחסון ברור ונוח לגישה עבור כל מה שאתם עוסקים בו ביומיום, הייתם מצליחים לשמור על הסדר כמעט ללא מאמץ.

מלבד הצורך של כולנו במקומות אחסון, מדפים למיניהם הם גם פריט עיצובי לכל דבר, וכיום ניתן למצוא פתרונות מידוף משלל סוגים ומינים, חלקם מרשימים מאוד. הדרך להפוך את בית העסק שלכם או את הבית הפרטי למעודכן ומרשים היא השילוב בין הפרקטיקה לאסתטיקה של הדפים.

סוגים שונים של פתרונות מידוף

כמעט לכל צורך שיכול לעלות בבית פרטי או בבית עסק ישנם פתרונות מידוף מתאימים:

ארונות מדפים פתוחים – מתאימים לאחסון חפצים הצורכים נגישות בתדירות גבוהה. ישנם ארונות מדפים גדולים מאלומיניום שמתאימים במיוחד לחדרי אחסון פנימיים, וארונות או כונניות מעוצבות יותר מעץ או משילובי חומרים שונים, שיתאימו גם לפריטים אסתטיים שנועדו בעיקר לתצוגה.

ארונות מדפים סגורים – לא כל מה שאתם רוצים לאחסן אתם גם רוצים להציג בפני כל. לפעמים גם מדובר בחפצים שהשימוש בהם אינו תכוף, כך שעל מדפים פתוחים הם יצברו אבק. לשם כך יתאימו ארונות מדפים סגורים – מעץ או מסוגים שונים של מתכת, ואפילו עם דלתות זכוכית מעוצבות, כדי שאלמנט התצוגה יישאר, אך החפצים יישארו מוגנים מאבק.

מדפים מעוצבים – המדפים יצאו כבר מזמן מתפקידם הפרקטי והופכים יותר ויותר לפריטים מעוצבים בפני עצמם. הולכת ומתחזקת המגמה של מדפי מסגרת קטנים בצורות גאומטריות שונות, שלא מספקים פתרונות אחסון מאסיביים אבל נראים נפלא על הקיר, ובכלל יציאה מהתבנית המלבנית הידועה של המדפים והפיכתם ליצירת אומנות בפני עצמם.

בבחירת פתרונות מידוף לבית או לעסק שלכם, הדבר החשוב הוא לייצר משהו שישתלב עם מבנה החלל ולא יתנגש איתו. אתם יכולים להשתמש בגומחות שונות המובנות בקירות ולהתאים אליהן את המדפים, וכמובן לא לשכוח להתייחס בבחירתכם לשאר הריהוט ולמראה הכללי של החדר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...