פתח תקווה חגגה את תחילת הקיץ

11/07/2017
חדשות מקומיות


כ-10,000 איש באו ליהנות ולבלות באירוע הקיץ של פתח תקוה - הסלייד פארק.

האירוע אשר התחיל כמתוכנן בשעה 16:00 התנהל באופן מופתי ומסודר, ואלפי ילדים ומשפחות נהנו משימוש במגלשות מים - כאלה המתאימות לילדים צעירים ואחרות המתאימות לילדים בוגרים וגבוהים יותר, ג'ימבורי, מתחם זולה ומתחם פעילות נגיש לבעלי צרכים מיוחדים.

רוי בוי כוכב הילדים הלהיב את הילדים הצעירים בהופעה מקפיצה ומרעננת, ולאחריו עלתה כוכב בני הנוער נועה קירל שהלהיבה את הקהל והקפיצה אותו.

בין לבין התקיימו הופעות של להקות מקומיות, להקת ההיפ הופ של סווט ולהקת ההיפ הופ של רוני לוגסי. מיד אחרי ההופעות החלו מסיבות הקצף, הראשונה עם DJ ספייקס והשנייה עם ה- DJ ויני ויצ'י. הקהל רקד ונהנה מכל רגע. ראש העיר איציק ברוורמן בירך את הקהל הרב שהגיע ואיחל קיץ מוצלח לכולם, וחבר המועצה רון כץ ראש אגף אירועים הודה לקהל הרב שהגיע ולכל השותפים.

במהלך האירוע סיירו בשטח חברי תכנית "עיר ללא אלימות" בניהולו של שלומי ערה, וכן שוטרי משרד התנועה של משטרת פתח תקוה בהובלת פקד איתי כהן ומחלקת בטיחות בדרכים ברשות העירונית בניהולה של טובה עמרם אשר קיימו בשטח הפארק פעילות הסברה לחצייה בטוחה ומתן זכות קדימה להולכי רגל, העבירו מסרים של בטיחות בדרכים, חילקו מנשרים, מגנטים ומדבקות.

(תמונות: לשכת דובר העירייה)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...