פתח תקוה משיקה את הענן החינוכי העירוני

24/05/2017
חדשות


מינהל החינוך ואגף מערכות מידע ומחשוב בעיריית פתח תקוה בשיתוף חברת מיקרוסופט משיקים את הענן החינוכי העירוני בטקס חגיגי שמתקיים היום במתנ"ס לזרוס.

במטרה להמשיך ולקדם חינוך איכותי במאה ה-21 נולד רעיון פורטל החינוך העירוני. הפורטל יספק מרחב שיתופי ללמידה, יצירה ועשייה כמו גם לתקשורת והתקשרות. במרחב החדש יוכלו בתי הספר ליצור את המרחב הפרטי שלהם וגם להשתתף עם עוד בתי הספר במרחב שיתופי בכלים מגוונים ובטוחים. הענן מהווה נדבך נוסף להגשמת החזון החינוכי של פתח תקוה - חווית למידה מתקדמת, שיתופית ומהנה, בכל זמן ומכל מקום.

באדיבות לשכת דוברת העירייה

מטרת הענן החינוכי העירוני היא לספק לקהילת החינוך פלטפורמה להוראה/למידה והערכה עשירה וחדשנית, תוך פיתוח כישורי חיים חיוניים וטיפוח סקרנות ללמידה וליצירה.

הענן החינוכי העירוני, בסביבת ה-Office 365, יספק מרחב וירטואלי וכלים ללמידת חקר אישי ושיתופי בהתאמה למאה ה-21 ובהתאם לצרכיו של כל לומד (מורה/תלמיד).

התהליך החל לפני חודשיים. בפיילוט שהתקיים ב-8 בתי ספר יסודיים מכל מגזרי החינוך,כאשר המטרה היא שבסופו של תהליך כל בתי הספר בעיר יהיו שותפים לאותה פלטפורמה וייפתחו תרבות דיגיטלית חיובית, מקשרת ובריאה, שתתחיל בבית הספר ותמשך גם אחרי שעות בית הספר.

פורטל חינוך עירוני תהווה פלטפורמה ארגונית, לימודית וחברתית לכל קהילת החינוך בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...