פורטנייט לכוד בבאטל רויאל

09/12/2018
בידור ופנאי


אוהבים לשחק ולא ממש אוהבים לקרוא? אני רוצה לספר לכם על הספר שאני קורא.

בספר מסופר על ילד ושמו גרי שהתחיל לשחק בפורטנייט. תוך כדי המשחק גרי נלכד לממד מציאות מדומה שבו הוא צריך לשחק בפורטנייט ולנצח. בהתחלה גרי חשב שיהיה כיף אבל גילה כשמכריחים אותך לשחק, זה כבר לא כיף.


כשהיה באוטובוס (המטוס שטס במפה) כולם הסתכלו עליו ועל הטירון השני כי רצו לעוף  לאותם המקומות שהם ילכו. גרי והטירון השני יודעים שאם לא יצליחו להיות בחמישה המקומות הראשונים, הם לא יחזרו לבתים שלהם.

בקרב הראשון שנלחם בו היה לו אקדח עם 9 יריות וליריב שלו היה נשק יותר טוב. לאחר שנפסל, הוא היה יכול או לצפות בשחקנים שנשארו או להתחיל משחק חדש. גרי העדיף לצפות במי שנשאר כדי ללמוד איך לשחק.

בהתחלה צפה באיש בשם בן ולאחר שבן "מת", גרי המשיך לצפות בילדה החדשה. בשלבי ההתחלה הוא חשב שהיא כבר נפסלה אבל אז הבין שהיא נשארה עם עוד 40 אנשים אחרים. כאן הוא חשב שהיא טובה ואולי תחזור הביתה, אך היא לא הצליחה לשרוד הרבה, מסתבר שהילדה הייתה מחוץ לסופה עם קצת "חיים" ואז מישהו פסל אותה. בסופו של דבר מישהו בשם טאי מין ניצח את המשחק.

אחרי שהמשחק נגמר כל השחקנים היו צריכים להתחלק לקבוצות של 4 ורק גרי שדורג במקום האחרון התבייש לשאול אם הוא יכול להצטרף אל מישהו.

גרי הלך למחסן שנראה כמו רחבת אימונים ובדק שם אם בכל זאת יש מישהו שרוצה להיות איתו בקבוצה. מעניין שהשחקן ש"חיסל" אותו, הציע לו להצטרף לקבוצה שלו.

אני ממליץ לכם לקנות את הספר "לכוד בבאטל רויאל" של דווין הנטר. כל מי שאוהב את המשחק Fortnite אבל לא כל כך אוהב לקרוא יוכל להתעניין ולקרוא את הספר.

מאת אוריאל (כיתה ה') מקבוצת "כתבים צעירים".

לעמוד הראשי של בלוג כתבים צעירים בקפלן - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...