פארק נחשונית - גם למבוגרים

04/12/2014
חדשות

פארק נחשונית, הממוקם בקיבוץ נחשונים במרכז הארץ, כ-15 דקות נסיעה מתל אביב, "עולה כיתה" ומעתה דואג לא רק לילדים, אלא גם להוריהם ובכלל לקהל הבוגר.

אחת לחודש, בימי חמישי, יתקיימו בפארק מופעי זמר של מיטב המוזיקאים המובילים בישראל. ליין המופעים החדש יקרא "מאסטרו – הופעות גדולות מול קהל קטן".

דני רובס (צילום: יח"צ)

המופע הפותח את ליין מאסטרו, הוא של הזמר דני רובס ביום ה' 25.12.14 - במופע יחיד "משהו חדש מתחיל". אמנים נוספים שיופיעו בליין: 29.1.15 – מאיר בנאי במופע יחיד, מלווה את עצמו בקלידים וגיטרה. 26.2.15 – דנה ברגר במופע אקוסטי בליווי גיטריסט.

דלתות אולם המופע יפתחו בשעה 20:00 כשעה וחצי לפני תחילת המופע. בזמן זה יוכל הקהל להנות מאווירה אינטימית נעימה, שיחה קלה על כוס משקה המשולבת בארוחה קלה משובחת, נשנושים וקינוחים מהמבחר אשר מציעה מסעדת המקום ומאלכוהול משובח ושתייה קלה בבר שבמקום, אשר יסגרו להזמנות בזמן המופע.

דנה ברגר (צילום: יח"צ)

ירון הדר, מנכ"ל פארק נחשונית: "עד כה, זוהה פארק נחשונית עם בילוי לילדים ולכל המשפחה. עתה החלטנו "לעלות כיתה" ולדאוג להורים של הילדים, הקהל הבוגר יותר, שיוכל לבוא וליהנות מליין מופעים, המשלב בערב אחד מופע באווירה אינטימית של מיטב אמני הזמר הישראלי, ולפניו ארוחה קלה ומפגש חברים נעים". עוד הוסיף הדר: "אחד היתרונות שלנו, הינו המיקום במרכז הארץ, אך ללא בעיות חנייה. הקהל שיגיע ייהנה מאווירה, אוכל ושתייה משובחים, לצד הופעה מעולה במחיר מצוין".

מאיר בנאי (צילום: יח"צ)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...