על גג פתח תקווה: נפתחו הבריכה והבר במלון פרימה לינק

09/07/2018
חדשות


הבריכה על הגג של מלון פרימה לינק בפתח תקווה נפתחה לרווחת האורחים, כמו גם הבר לבילוי לילי מיוחד. גם אנחנו ביקרנו שם - צפו בתמונות.

עוד חלום התגשם: כבר לא צריך להרחיק לתאילנד, ואפילו לא לתל אביב. אפשרות בילוי חדשה ומגניבה ממש בלב פתח תקווה נפתחה לקהל הרחב.

כשנתיים לאחר פתיחת המלון, ולאחר שהסתיימו העבודות וניתנו כל האישורים, נפתחה תחת שמי פ"ת הבריכה על גג מלון פרימה לינק ברחוב מוטה גור 4 בפתח תקווה (בניין הקניון הגדול).

מתחם הבריכה, שנמצאת בקומה 19, כאמור ממש על גג הבניין, כולל כסאות נוח, פינות שיזוף, בר, שירותים ומקלחות, ותצפית של כמעט 360 מעלות על פתח תקווה והסביבה, למעשה "חצי מדינה".

הבריכה עצמה משמשת את אורחי המלון במהלך שעות היום (פתוחה החל מהשעה 10:00) והשחייה בה ממש נעימה (תאמינו לנו...).

בערבים (בכל יום במהלך השבוע החל משעה 18:30 ועד 23:00) הבר פתוח לכל מי שכבר מלאו לו 25, לבילוי הכולל מוזיקה, תצפית על השקיעה והכוכבים, משקאות מכל הסוגים, קוקטיילים, ואפילו תפריט נשנושים חלבי.

המקום יכול לשמש בשעות הערב גם לאירועים פרטיים המיועדים לעד 50 איש. ואם תסכימו לממן את המציל תקבלו גם רחצה לילית לאורחי האירוע.

140 שנה לפתח תקווה, ואפילו יואל משה סלומון לא יכול היה לדמיין לאן נגיע... מה שנותר לנו לאחל לכם הוא בילוי נעים, חופשה נעימה ורטובה!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...