עיצוב והום סטיילינג לדירת רווק

23/10/2014 | לימור לריאה
חדשות

את הדירה הבאה עיצבתי לבחור רווק, בשנות ה- 30 לחייו, אשר עבר לגור בבית סבתו שברמת גן.

הדירה, דירה ישנה משנות ה- 70, לא שופצה מעולם. הדייר ביקש להפוך את הדירה לפחות "סבתאית" עם נגיעות מודרניות ומדליקות, שישקפו את אישיותו ואת עולמו המקצועי (עוסק בתחום המוסיקה).

התקציב: מוגבל ביותר. מאתגר ביותר גם כן, ולכן הוחלט רק על הום סטיילינג לדירה, מבלי להיכנס להוצאות של שיפוץ. הצבעים שבחרנו לחדר המגורים הם שחור-לבן-אפור-צהוב. זהו שילוב טרנדי מאוד, גברי מאוד ומנצח ביותר.

בגלל התקציב הזעום, צריך לעבוד קודם כל עם מה שיש, למזלנו, לדייר היו רהיטים מהדירה הקודמת שחלקם היו מתאימים במידותיהם לחדר המגורים החדש - כמו שולחן, סלון ושולחן עבודה. בנוסף ולמזלנו הטוב, לסבתו של הדייר היו רהיטי וינטג' מדליקים ביותר, שרק שיוועו למעט שדרוג באמצעות צבע או ריפוד מחדש, ולכן רהיטים כמו כורסאת העור השחורה, שולחן צד קטן, שולחן אוכל עגול וכיסאות של ארו ארניו מרופדות בעור ירוק התאימו בדיוק לחזון העיצובי שלנו. אני מאוד מאמינה בשילוב של ישן-חדש, ובמקרה שלנו, השילוב של רהיטיו החדשים של הדייר יחד עם רהיטי הוינטג' של הסבתא, יצרו עיצוב מעניין ומרגש.

השתמשנו גם בפריטי נוי שהיו שייכים לסבתא, כמו פסלי פילונים קטנים ובקבוקי שתיה מקריסטל. אליהם צרפנו את הפריטים של הדייר שאותם אסף במהלך השנים ומעידים על אישיותו ותחום האומנות שלו.

אני מאמינה גדולה שבבית חייבים להיות צמחים ופרחים כי הם מוסיפים מאוד לעיצוב וממש "מאירים" כל חדר שבו הם נמצאים.

צילומים בשחור-לבן של הצלמת קרן בן-ציון מעטרים את קירות הסלון. בנוסף, אומנות ענקית על קנבס, שהדייר מצא לאחר שיטוטים רבים, הוגדלה ונתלתה על הקיר.

התוצאה? דירה בסגנון מודרני-וינטג' המשלבת ישן וחדש, ומלאת באופי ואישיות. כעת הדייר יכול לחזור מיום עבודה ארוך, או להזמין חברים לדירתו הנעימה.

(צילומים: קרן בן-ציון)

 

הכותבת, לימור לריאה, הינה מעצבת ומלבישת בתים ודירות.

לדף של לימור לריאה בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...