עוברים דירה בפתח תקווה? כך תמצאו חברת הובלות מומלצת

11/12/2017
צרכנות


אם אתם עומדים לפני מעבר דירה ועוד לא בחרתם את חברת ההובלות המתאימה, יש לנו רק דבר אחד לומר לכם: GetMoving. ולא, אנו לא מנסים להאיץ בכם, אלא להכיר לכם שירות חדשני שיכול להקל עליכם ולחסוך לכם כ-30% מהעלות!

אחד האתגרים הגדולים ביותר המלווים את תהליך מעבר הדירה הוא למצוא חברת הובלות זולה ואמינה. בשוק פרוץ כמו שוק ההובלות בישראל נדמה לעיתים כי אף מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית. כדי לצלוח את המשימה, לחסוך כסף ולמנוע הונאות אין ספק כי יש לעשות שיעורי בית ולערוך סקר שוק, פעולות אשר עשויות לגזול זמן רב. מה גם שאין הדבר מבטיח שחברת ההובלות שתמצאו לא תראה טוב רק "על הנייר", אלא שגם במעמד המעבר תעמוד בהתחייבויות שנתנה ולא תעשה ככל העולה על רוחה. כאן אתר GetMoving נכנס לתמונה תוך שמשנה את חוקי המשחק ומאפשר לכם לבצע בחירה כמה שיותר מושכלת ונבונה. לחצו כאן לפתיחת מכרז הובלות בפתח תקווה!

באדיבות גט-מובינג

החזון: להפוך את מעבר הדירה לקל, קצר, זול ואמין

כדי להתגבר על המכשולים עמם לקוחות רבים מתמודדים לפני, אחרי ובעיצומו של מעבר דירה הוקם אתר GetMoving. האתר למעשה מציע פתרון חדשני ואיכותי למציאת שירותי הובלה בכל רחבי הארץ באופן ממוקד ויעיל. האתר פועל על בסיס מכרזים ומבצע עבורכם את עבודת סקר השוק תוך שמשווה בין מאות חברות הובלה מומלצות על מנת לאתר עבורכם בדיוק את השירות הנחוץ במסגרת התקציב. אין צורך להוסיף כי מדובר בפחות כאבי ראש ובחיסכון של זמן יקר. כך למשל אם אתם עומדים לפני מעבר דירה בפתח תקווה ומחפשים חברת הובלות זולה ואמינה כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, להזין את כל הפרטים הנדרשים, לפתוח מכרז ולקבל הצעות מחיר ממיטב המובילים.

היתרון: פחות כאבי ראש לכל הצדדים

GetMoving הוקם במטרה להפוך את תהליך מעבר הדירה לכמה שיותר חסכוני, יעיל, נוח ומהיר. השירות ניתן ללא עלות והתשלום מועבר ישירות למובילים ללא דמי תיווך. כמו כן המרכז מתקיים אונליין ולכן מבטיח שקיפות מרבית. ואם תהיתם מאין הרווח של מפעילי האתר, התשובה לכך טמונה במודל העסקי המבוסס על תשלום חודשי של המובילים תמורת פרסום. בעזרת שירותי האתר אתם אינכם צריכים לערוך את החיפושים כי אם החיפוש הרלוונטי נעשה עבורכם ושמות החברות המתאימות לצרכים שלכם יופיעו על הצג בזמן אמת בהתבסס על השוואת מחירים, המלצות, דירוגים וחוות דעת של לקוחות קודמים.

אם חשבתם שאתם לבד במערכה, הרשו לנו להעמיד אתכם על טעותכם!

צוות האתר מלווה את התהליך לכל אורכו, לרבות לאחר המכרז, ומקפיד לוודא שכל אשר סוכם מראש יתקיים וכי לא יהיו דרישות נוספות ביום המעבר עצמו. המובילים המפרסמים באתר מתחייבים על מתן שירות אדיב, עמידה בזמנית וקביעת מחיר אחיד ללא הפתעות. בסיום ההובלה המערכת תבקש מכם לדרג את השירות כך שגם הדירוג שלכם עשוי להשפיע על בחירותיהם של אחרים בעתיד. בכך אתם נהנים משני יתרונות מובהקים והם: חיסכון מקסימלי ושקט נפשי מרבי. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...