סיכום אירועי ל"ג בעומר בפ"ת

19/05/2017
חדשות מקומיות


אירועים רבים לכלל תושבי העיר נערכו בל"ג בעומר ועשרות אוטובוסים יצאו למירון.

בתחילת השבוע נערכו בעיר עשרות אירועי ל"ג בעומר לכבודו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זי"ע, ועשרות אוטובוסים יצאו ממספר נקודות ברחבי העיר למירון, בחסות מ"מ רה"ע הרב אוריאל בוסו והאגף לחינוך ותרבות תורניים בראשות הרב אליהו גינת.

ביום ראשון בלילה נערך אירוע לכל המשפחה במרכז התורני "מאור יהודה" שבשכונת רמת ורבר. לאחר שהודלקה מדורה לכבודו של רשב"י על רקע שירי ל"ג בעומר ומופע ריקודים של ילדי העיר, נערכה במקום הצגה של הילדים המשתתפים במגוון החוגים הנערכים במקום במהלך השנה. מ"מ רה"ע הרב אוריאל בוסו בירך את המשתתפים ונשא דברים בענייני היום.

תנועת חב"ד קיימה 12 תהלוכות ואירועי הפנינג ל"ג בעומר לילדי העיר - בשכונות כפר גנים, אחדות, הדר המושבות החדשה, קריית בעל שם טוב, גני הדר, נווה גן, נווה דקלים, כפר אברהם, הדר גנים, רמת ורבר ואם המושבות – ובהן הופעות, אמנים, מתנפחים, סדנאות יצירה ופרסים לאלפי הילדים שהשתתפו בתהלוכות.

אחד המשתתפים בתהלוכה שהתקיימה במרכז העיר, אמר: "זה היה מעמד של קידוש ה' אמיתי, היה מרגש לראות עשרות משפחות רחוקות מהדת משתתפות בתהלוכות עם הילדים ומקבלים קצת מושגים ביהדות".

התמונה באדיבות האגף לחינוך ותרבות תורניים

במוצאי שבת נערכה הדלקה מרכזית בתלמוד תורה "שירת יוסף" בהנהלתו של המחנך הרב שאול בובליל, בריקוד של שמחה סביב המדורה לכבודו של רשב"י. במקום נערך מופע להטוטי אש מרהיב ביופיו ומאות המשתתפים מהשכונה נהנו מאירוע מרשים ומחזק במיוחד.

הדלקה מיוחדת נערכה בחצר תלמוד תורה "ממלכת התורה – נטיעים" לאחר חודש של עמל התורה ולימוד בערכה ומתיקותה של התורה. "מכוחו של התנא האלוקי ר' שמעון בר יוחאי זיע"א יצאנו במחול ושמחה לכבודה של תורה, מתוך אושר ושמחה שזכינו להסתופף וליהנות מאורה של תורה יחד עם עבודת המידות ואהבת חברים בשיתוף עם מבצע שמתקיים בת"ת בימים אלו", אמר מנהל הת"ת, הרב שלמה ביטון.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...