סיירת סח"י ממשיכה בעשיית חסד

05/04/2017
חדשות


סיירת סח"י של תכנית עיר ללא אלימות בפ"ת הייתה שותפה גם בחג הזה לפעילות המחוזית של עמותת סח"י.

לקראת חג הפסח נאספו מצרכים והוכנו סלי מזון והנערים, המתנדבים ונציגי תכנית עיר ללא אלימות החלו בחלוקה למשפחות בפתח תקוה. החלוקה מתבצעת למשפחות שבאופן קבוע מקבלות מענה מהסיירת לאורך כל השנה ולמשפחות נוספות בעיר.

הצילום באדיבות העירייה

סח"י - סיירת חסד ייחודית פועלת עם בני נוער ב-30 ערים שונות בארץ בדגש על מנהיגות לנתינה. כחלק מהפעילות מחלקים הנערים מדי שבוע סלי מזון שהם אספו למשפחות נזקקות. הפעילות משמעותית ומעצימה עבור הנערים עצמם ויוצרת חוסן חברתי לקהילה. הקבוצה בפתח תקוה פועלת בשכונת עמישב למעלה משנתיים, ומונה כ-20 בני נוער הלוקחים חלק בפעילות ומחלקים מדי שבוע כ-15 סלי מזון, וזאת בנוסף לפעילויות נתינה מזדמנות. 

שלומי ערה מנהל התכנית: "האירוע הינו נקודת השיא לפעילות השוטפת של חניכי הסיירת. בכל שנה מחדש מרגש לראות את הערכות לחג ואת הנכונות של הנערים. להיות שותף בחלוקה עצמה נותן תחושה שאנו ממשיכים בדרך הנכונה להיותנו חברה טובה יותר. אני גאה בבני הנוער שלנו שלוקחים חלק בפרויקט מבורך זה".

קרן גולן מתכללת תחום עבודת רחוב: "זו השנה השנייה שאני משתתפת בחלוקה אזורית של סח"י ויוצאת משם בתחושה שמילים אינן יכולות לתאר! הנוער שמגיע לשם חובש כובע של גדולים. אם לפני רגע הנער, שכלום לא מרגש אותו, והוא מחפש רק לשבת עם החבר'ה בשכונה, ברגע שהוא נכנס לרחבת החלוקה ומבין את מה שקורה כאן, משהו מחלחל פנימה והאו מיד נרתם ורוצה לעזור. זו עשייה מבורכת אשר שמה במרכז את האחר ומלמדת איך להכיל אחד את השני כקהילה".

משה סגל צ'יף הקבוצה: "אני גאה להיות חלק מהדבר הנפלא שכולנו כגיבורי חסד הצלחנו לעשות. תודות לכל הנערים והמתנדבים הצלחנו לסייע לכ-150 משפחות. מאחל לכולנו שכוחות הנתינה רק ילכו ויתעצמו".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...