סוגים של מזרוני שינה מומלצים

12/02/2019
בריאות ובטיחות


כיום אפשר לרכוש כמה. סוגים של מזרוני שינה מומלצים המוטו הוא שכל אדם ירכוש את סוג המזרון הנוח ביותר עבורו. הרגישות של כל אדם באיברים השונים כמו בגב יוצרת נוחות שונה ולכן חשוב לשכב על המזרון כמה דקות באולם התצוגה כדי לקבל החלטות.

השינה היא חלק אינטגרלי ומאד חשוב בחיי כל אחד, גם אצל הילדים וגם אצל המבוגרים ולכן מזרון הוא מסוג הרכישות החשובות ביותר שיש להתאים אותו לכל אחד ואחד מבני הבית.

סוגים של מזרוני שינה מומלצים

מזרוני ספוג הם מאד פופולריים. גם בסוג זה קיימים כמה דגמים המסמנים את דרגת הקשיות של כל סוג ספוג. הספוג הצהוב והירוק הם בדרגת קושי גבוהה והלבן הוא רך יותר.

מזרון הויסקו מיוצר מחומרים גמישים שתוך כדי השינה מתרככים על פי רמת החום של כל אחד. הלחץ של איברי הגוף מתפרש באופן זהה על פני כל שטחו של המזרון דבר המקנה שינה איכותית במיוחד.

מזרון לטקס מיוצר מגומי המופק מהעצים ויש לו תכונה ייחודית שהוא מתגמש על פי צורת הגוף. הוא מתאים לכל אדם אך במיוחד לאלו האלרגיים לקרדיט אבק הבית. לאור התכונות הייחודיות שלו, הוא מאוורר מאד ולכן הוא בין הסוגים של מזרוני שינה מומלצים.

מזרוני קפיצים עשויים מסיבים, קצף וסלילי פלדה שיש להם התנגדות גבוהה ככל שהאדם מפעיל לחץ על הקפיץ עקב משקלו, הקפיץ מפעיל לחץ נגדי. החומרים הפולימריים מאפשרים שינה רציפה ונינוחה מצד אחד ואיכות של המזרון עצמו לאורך שנים מצד שני.

בין מזרוני הקפיצים יש שני סוגים של מזרוני שינה מומלצים, באחד מהם כל קפיץ עטוף בשרוול והם ממוקמים שורות שורות לאורכו ולרוחבו של המזרון ובסוג השני כל הקפיצים מחוברים יחד והם משטח אחד גדול. קיים קו במרכז המזרון וממנו שלוחות לשני צדיו.  כל סוג של קפיצים יוצר דרגה אחרת של קושי ולכן יש לבחון היטב את המזרון ולהחליט איזה מהם הוא הנוח היותר.

מזרוני הקפיצים נמנים על סוגים של מזרוני שינה מומלצים לאור התאמתם למזג האוויר הים תיכוני בישראל, לא מזיעים בשכיבה עליהם מזרונים עם קפיצים או בלי קפיצים

המזרונים הם אורתופדיים והם תומכים בכל הגוף, נמדדים באיכותם על פי שיטות הייצור שלהם, איכותו של הקפיץ, רמת הצפיפות שלהם ותהליך העיבוד. הקפיצים נותרים כמות שהם לאורך כל שעות השינה ואינם משפיעים על בן הזוג, דבר שהוא יתרון גדול מאד.

באחזקה השוטפת של סוגים של מזרוני שינה מומלצים כדאי מדי פעם להפוך את מזרוני הקפיצים או לסובב אותם כדי לשמר את כל הקפיצים לאורך שנים.

מזרונים מומלצים

חשוב לבדוק את המרקם של מזרונים מומלצים בחלק העליון של המזרון כדי לוודא שהוא נעים ונוח למשתמשים בו.

ההיצע הנרחב של מזרונים מומלצים באולמות התצוגה יוצר אפשרויות קניה נרחבות עבור כל קונה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...