נקודה לרפואה

11/12/2016
חדשות מקומיות


מכבי פ"ת הוליכה פעמיים מצמד שערים גדולים של גידי קאניוק. קובי רפואה הכניס במקומו בלם שלישי לעשר הדקות האחרונות ושילם בשער שוויון שכבשה אשדוד בדקה ה-94.

מכבי פ"ת יצאה הערב למשחק חוץ באשדוד במחזור ה-13, שסוגר את הסיבוב הראשון בליגת העל בכדורגל. המגרש באשדוד כמעט תמיד מאיר פנים למכבי פ"ת, כך שחניכיו של קובי רפואה קיוו לחזור למסלול הניצחונות לאחר 4 משחקים ללא ניצחון.

המארחת מנגד מצויה התקופה טובה, במיוחד מאז הגעתו את יוסי מזרחי כמנהל מקצועי במועדון. המלאבסים פתחו עם חמישה זרים לעומת אחד בלבד בהרכב הפותח של אשדוד.

המשחק נפתח בגישושים הדדיים, אבל אז הגיעה הדקה ה-17 שתיכנס לספרי ההיסטוריה: גידי קאניוק קיבל כדור בעיגול האמצע, ראה את שוער אשדוד יואב ג'ראפי מחוץ לשער, עשה לו כרמלו מישיש, ומחמישים מטרים בעט לרשת – שער ענק ו-1:0 לפ"ת. 3 דקות בלבד חלפו והשוויון הגיע: חן עזריאל השתלט על כדור טועה בתוך הרחבה ולא התקשה להכניע את דני עמוס. עד ההפסקה לא קרה הרבה – 1:1 במחצית.

המחצית השנייה נפתחה טוב מבחינת פ"ת, שעלתה ליתרון שני בדקה ה-71 משער נוסף של גידי קאניוק שסיים התקפה משולבת בבעיטה מקרוב לרשת – 2:1 לפ"ת. בדקות האחרונות אשדוד הפקירה את ההגנה במטרה לכבוש בכל מחיר. עומר דנינו נכנס כבלם שלישי, החניכים של רפואה קיבלו כמה הזדמנויות לסגור סיפור במתפרצות, אך לא ניצלו אותן. שניות לפני שריקת הסיום כדור לתוך הרחבה מצא את סירושטיין, שבישל לבגאריץ' שנגח מול שער חשוף פנימה. השופט אפילו לא חידש את המשחק – 2:2 בסיום.

מכבי פ"ת, שסוגרת חמישה משחקים ללא ניצחון, תמתין לסיום משחקי המחזור מחר כדי לדעת את מיקומה בתום הסיבוב הראשון. במחזור הבא - ביום שבת, תצא מכבי פ"ת לטדי למשחק מול בית"ר ירושלים.

לחדשות ספורט נוספות

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...