נצחון דרמטי לעירוני פ"ת על כפר קאסם

20/06/2014
חדשות

היום התקיים המחזור ה-2 של ליגת כדורגל החופים בישראל, אשר במרכזו עמד הדרבי, שהוא גם סוג של משחק העונה בין שתיים מהמועמדות העיקריות לזכייה באליפות – האלופה בשנתיים האחרונות, כפר קאסם, מול הקבוצה מלאת הכוכבים של עירוני פ"ת. בסופו של משחק סוער ודרמטי היו אלה רגליהם של המלאבסים על העליונה, והמשחק הסתיים בתוצאה 5:4 לזכות עירוני פ"ת. חניכיו של ישראל צרפתי כבר הוליכו 5:1 בתחילת השליש האחרון, וכל מה שהצליחו השכנים ממזרח לעשות עד תום המשחק הוא לצמק את התוצאה. נצחון שני ברציפות ונראה כי הפתח-תקוואים בדרך הנכונה.

קבוצת ראש העין עם הכוכבים ויטלי גנון ומרקו סילבה, שהיתה חופשית בשבוע שעבר, נכנסה היום למעגל המשחקים, מול מכבי יפו. בתחילה נדמה היה כי ראש העין תשייט לנצחון קליל לאחר שהוליכה 3:0, אך יפו לא נשברה ומי שהיה אחראי לקאמבק הוא לא אחר מאשר שחקן הפועל פ"ת לשעבר - אלנתן סלמי, שכפה הארכה ואף היה זה שכבש את שער הנצחון בפנדלים לזכות יפו. ראש העין תאלץ להמתין לנצחון ראשון עוד שבוע אחד לפחות.

בראש טבלת בית א' לאחר שני מחזורים נמצאת עירוני פ"ת, ואולם בשיטת המשחקים הנהוגה בליגת החופים, הכל עדיין פתוח. בבית המקביל גברה מכבי חיפה 4:2 על ת"א, והפועל חולון ניצחה 5:4 את מכבי נתניה. משחקי המחזור השלישי יערכו ביום שישי הבא.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...