נעמי וואטס מצטרפת ללוריאל פריז

27/11/2014
תקוה'לה

השחקנית נעמי וואטס מצטרפת לנבחרת החלומות של המותג לוריאל פריז, המורכבת מכוכבות בינלאומיות ומובילות דעה המגיעות מכל קצוות העולם ומייצגות את הפנים השונות של היופי הנשי, וביניהן: אווה לונגוריה, פרידה פינטו, ג'ולייאן מור, ג'יין פונדה, אנדי מקדואל, בלייק לייבלי ועוד.

לדברי סיריל שאפוי, נשיא המותג הבינלאומי לוריאל פריז: "נעמי היא סמל ליופי מקורי וקורן. המראה החיצוני השברירי שלה "מתנגש" עם הנחישות שלה, שגרמה לקריירה שלה לנסוק לגבהים חדשים. היא מאירת פנים, כנה וכריזמטית, ובכך היא מגלמת אישה בעלת ערך. היופי העל-זמני שלה הפך אותה לאישה המושלמת למותג לוריאל פריז ".

נעמי וואטס נולדה באנגליה וגדלה באוסטרליה, שם למדה משחק ויצאה לקריירה השמימית שלה. היא משלבת את החוכמה האנגלית עם הקסם האוסטרלי, ובוחרת את התפקידים שלה בקפידה. הביצוע יוצא הדופן שלה בסרט מאלהולנד דרייב של דיוויד לינץ' משנת 2001, האיר את המסך וכיבד את הבמאים. על תפקיד זה, קיבלה את פרסי השחקנית הטובה ביותר מארגונים בעלי שם בתעשייה  ובכללם ה- National Board of Review וה- National Society of Film Critics.

צילום: לוריאל פריז חו"ל

הצלחה זאת נתנה לה את האפשרות לבחור פרויקטים שהתאימו לה ברמה האישית – מטרגדיות כמו "21 גרם" של אלחנדרו גונזלס אינריטו, בו היא שיחקה לצד שון פן ועד שוברי קופות גדולים, כמו ה-"remake האפי" של פיטר ג'קסון לסרט קינג קונג, בשנת 2005. תפקידים מלאי התשוקה אלה, זיכו אותה במועמדויות לפרסי האקדמיה, לפרסי "גלובוס הזהב" ולפרסי גילדת שחקני הסרטים.

נעמי וואטס: "לכבוד הוא לי להצטרף למותג מעורר ההשראה זה. לוריאל פריז אומרת לנשים, לאורך עשרות שנים, שמגיע להן הטוב ביותר – זו לא סתם סיסמה, זוהי מנטרה מעוררת השראה. לוריאל פריז מגלמת הרבה יותר מאשר מוצרים אגדיים, היא גם מקדמת את האישור העצמי ואת הביטחון העצמי והיא גם מאפשרת לכל אישה להעריך את עצמה בלי קשר לגילה, לרקע שלה או למוצאה".

הפרויקטים הבאים של נעמי כוללים את הסרט הבא של הבמאי גאס ואן סאנט, Sea of Trees, לצד השחקן מת'יו מק'קונהי. נעמי גם משתתפת כעת בצילומי הסרט Demolition, שבו היא מככבת לצידו של ג'ייק גילנהול.

נעמי מקדישה את זמנה ומרצה להעלאת המודעות לנושאים הקשורים לאיידס, והיא שגרירה של רצון טוב עבור התוכנית של ארגון Joint United Nation, בנושא HIV/AIDS וחברה בוועידת פרסי הסרט האדום של האיידס.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...