נעלי צעד ראשון - המתנה המושלמת

21/07/2021
צרכנות


תינוק חדש בבית – אור בבית. וכפי שכל הורה טרי מתרגש מהלידה, לא פחות מזה מרגש גם הצעד הראשון של התינוק (שכבר בעצם הפך לפעוט). אז לקראת הצעד הראשון של הזאטוט הקטן או קצת אחרי שהוא כבר התחיל ללכת, זוהי ללא ספק המתנה המושלמת. נעלי צעד ראשון שתומכות בצורה אופטימלית בכף רגלו המשוטטת לצד זה או לצד אחר, של הפעוט (או הפעוטה) שהולכים וגדלים כל כך יפה, כל כך מהר.

(פריפיק ברישיון)

האם אפשר לקנות במתנה נעלי צעד ראשון לפני הצעד הראשון

אף תינוק לא עובר משלב הזחילה לשלב ההליכה בין רגע. ההתפתחות היא תמיד בצורה מדורגת, לפעמי די איטית ולפעמים מהירה יותר. אבל בסופו של דבר, מגיע הרגע שבו המעבר מתינוק שזוחל לתינוק שהולך נמצא ממש כאן. אז לא חייבים לקנות נעלי צעד ראשון מיד כשתינוק או התינוקת נולדים. אף אחד לא לומד ללכת בתוך שבוע וגם לא בתוך חודשיים. אבל בהחלט אפשר ויש אומרים גם רצוי לקנות את הנעלים הללו כאשר התינוק כבר יודע לזחול בצורה טובה. כך, ברגע שהתינוק כבר בשל דיו, הנעליים כבר ממש שם. רק להושיט היד ולנעול. למעשה, אפשר לנעול את הנעליים על רגלי התינוק הקטן קצת לפני שהוא מתחיל ללכת. כך, הוא מתרגל אליהן בצורה טובה והוא כבר מוכן ומזומן להליכה הראשונה. 

מה הופך את נעלי הצעד הראשון למתנה המושלמת כל כך

כאשר אתם קונים נעלי צעד ראשון במתנה, כדאי להקפיד על נעלי איכות. שימו לב שאפשר בהחלט לבחור עיצוב ייחודי לבנים ועיצוב ייחודי לבנות, אך זה לא הכרחי. מה שכן כדאי זה שהנעל תהיה יפה ושובת לב. הוא צריכה להיות מתאימה בגודלה, ולצורך כך פשוט צריך למדוד את כף רגלו של התינוק. הגודל הנכון מבטיח יציבות ונוחות אופטימליים. אך בעצם, מה בעצם הופך דווקא את הנעליים הללו למתנה המושלמת? שימו לב לסיבות המגוונות הבאות:

1. כי זה מקורי – המון מתנות אפשר לקנות עבור תינוקות קטנים. יש לא מעט דברים נדושים ש"כולם קונים". נעלי הצעד הראשון הן בהחלט מתנה מקורית יותר, לא שגרתית.

2. כי זה שימושי – הנעלים הללו שימושיות. זו לא עוד מתנה שנותנים, שמקבלים ואז שמים בצד ושוכחים. זה מתנה גם יפה, גם מפתיעה וגם שימושית.

3. כי זה מרגש – הצעד הראשון של התינוק מרגש כל כך. אז למה לא להשתתף בהתרגשות של הילד ושל ההורים? זו המתנה המושלמת כי אתם מרגשים ומתרגשים עם ההורים וזה פשוט נפלא.

4. כי זו מתנה שכיף לקבל – איזה הורה לא ישמח עם מתנה מסוג זה. זו מתנה שתפורה בדיוק לכף רגלו של הפעוט. זו מתנה שכיף כל כך לתת וכיף לא פחות לקבל.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...