נמני סיים תפקידו, קריספין מאמן זמני

23/11/2016
חדשות


זעזוע בהפועל פ"ת – אסף נמני הגיע להסכמות עם ההנהלה על סיום תפקידו. עוזרו אורן קריספין, שמשמש גם כמאמן קבוצת הנוער, ישמש כמאמן זמני של הבוגרים עד למציאת מאמן קבוע.

היכולת החלשה והשפל בתוצאות של הפועל פ"ת העונה, שהגיע לשיאו לאחר ההפסד שלשום לעירוני נשר, והגעת הקבוצה למצב של סכנת ירידה לליגה א', הביא לכך שהמועדון נפרד מהמאמן אסף נמני. בהודעה שיצאה הבוקר מטעם המועדון נאמר: "לאור אי הגעת הקבוצה אל התוצאות אליהן קיוותה החליטו במשותף הנהלת הקבוצה ומאמן הקבוצה, אסף נמני, על פרידתם. הנהלת הקבוצה מודה לאסף נמני על עבודתו, כמו גם על השקעתו הרבה ומאחלת לו הצלחה בהמשך דרכו עד למציאת מאמן חדש לקבוצה יאמן זמנית עוזר המאמן הנוכחי, אורן קריספין".

אסף נמני רשם בדף הפייסבוק שלו: "בהחלטה משותפת שלי כמאמן הפועל פ"ת והנהלת המועדון, מאחר ולא הגענו לתוצאות המקוות בשלב הזה של העונה החלטנו להיפרד ברוח טובה, מתוך תקווה לשיתוף פעולה בעתיד. אני מאחל המשך הצלחה למועדון בהשגת מטרותיו לעונה".

כאמור, את מקומו של נמני ימלא עוזרו אורן קריספין, שמשמש במקביל גם כמאמן קבוצת הנוער ואף זכה עימה בגביע המדינה בעונה הקודמת. הליגה לנוער נמצאת כרגע בפגרה, כך אמורה להיות התנגשות בין משחקי הנוער והבוגרים, עד שיימצא מאמן קבוע לקבוצה הבוגרת.

משחקה הבא של הפועל פ"ת יתקיים ביום שני הקרוב מול מכבי הרצליה, ויש לקוות כי הזעזוע יעורר לפחות את השחקנים שנראים כבויים מתחילת העונה.

לחדשות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

זעזוע גם בסגל השחקנים הולך להיות!!!
שחקנים תפנימו ותבינו. אתם גם אשמים בהידרדרות של המועדון. שחקנים בלי רוח לחימה. בלי שייכות למועדון אין להם חלק בקבוצה. וכמה מיכם עומדים לעוף מהמועדון. היגיעו מים עד נפש. זה מועדון מפואר עם אלפי אוהדים. לא ניתן לכם השחקנים לזלזל בנו. הדרך שלכם הביתה קצרה בשעות ובימים ספורים. ישארו רק הטובים והלוחמים. בהצלחה למועדון הכחול.
יחיאל תרם 50 שנה כחולות. - 23/11/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...