נהגי פתח תקווה - ראו הוזהרתם!

07/06/2016


אכיפה מוגברת בתחום חניית כלי הרכב - עיריית פ"ת ומשטרת פ"ת יחלו לפעול בימים הקרובים כנגד עבירות חניה חמורות המסכנות חיים, באמצעות מערכות אכיפה מתקדמות, מבוססות צילום וידאו.

העירייה פועלת לשיפור בטיחות תושבי העיר במניעת פגיעות כתוצאה מעבירות תנועה וחניה. במקביל שוקדת העירייה על פיתוח טכנולוגיות חדשניות לסיוע באיתור מקומות חניה.

כזכור, ב - 1/1/2016 עברו פקחי רשות החניה לאגף לפיקוח רב תכליתי.

עד עתה, גדלה התפוקה של הפקחים בהשוואה לתקופה המקבילה בעשרות אחוזים.

להלן השוואת כמות הדו"חות:                                                              

2015

2016

הפער באחוזים

אדום-לבן/חניה כפולה וכו'

6,210

7,527

21%

חניה על המדרכה

1,308

2,236

70%

חניה על חניית נכים

155

395

250%

כידוע, קיימת בעיר מצוקת חנייה, במיוחד במרכז העיר במהלך היום ובשכונת אם המושבות בערב ובלילה. מהיום – כדאי לחשוב פעמיים לפני שחונים במקומות אסורים.

במקביל מפרסמים היום מקורביו של ראש העיר כי הוא שוקל לאפשר חנייה בחינם לתושבי העיר בחלק מאיזורים מסויימים המסומנים בכחול לבן.

שתף ב-

תגובות

דו"חות חניה בשעות מוזרות
האם זו הסיבה שברחוב אנדרסן מישהו מתעקש לחלק דו"חות חניה בשעות הקטנות של הלילה ובשבת? זו ההתייעלות? כזכור רחוב אנדרסן הוא רחוב שרק לשלושה בניhנים מתוכו יש חניות שמורות ומשום מה מישהו עושה אמבוש על שאר הדיירים.
נעמה שרייבר - 07/06/2016
שתף ב שתף ב
מה עם אם המושבות?
כל הכבוד! במיוחד ממליץ להתמקד ברחוב גיסין מול אולם אירועים הללויה. אין שם לא דין ולא דיין. האנשים חונים בצורה מזעזעת למרות שיש חניה מוסדרת לאולם! זה מעט את כל התנועה ומסכן את האנשים במדרכה.
ויקטור - 07/06/2016
שתף ב שתף ב
אין מקומות חנייה באם המושבות
הדאגה לתושבים ולאורחיהם היא גם בהסדרת מקומות חנייה מסודרים ולא רק באכיפה. כשמשפחתי או חבריי באים לבקר היכן הם אמורים לחנות? ראש העיר צריך לדאוג גם למקומות חנייה מוסדרים. אי אפשר רק לבנות ולהגדיל את מספר התושבים מבלי לדאוג לתשתיות!
שרה בלינדר - 08/06/2016
שתף ב שתף ב
דוח חניה ב-12 בלילה
גם אני חטפתי דוח ב-12 בלילה!!! איפה אני אמורה להחנות כאשאר אני מגיע ב-10 בלילה לשכונת אם המושבות הותיקה ?!?!? בשעה 10 בלילה החנתי על המדרכה באופן שניתן לעבור בו כי המדרכה רחבה מספיק והאוטו בשעה 7 יורד מהמדרכה אחרי 7 וחצי לקבל דוח זה עוד בסדר אבל בשעות הלילה מה זה מפריע?!?!?!
- 08/06/2016
שתף ב שתף ב
זבלים!
גם ככה הם יודעים שאין חניה במרכז העיר ואנשים נאבקים על כל בדל חניה, אז למה לתת סתם דוחות לתושבים?? מושחתים!!!
אפרת - 20/06/2016
שתף ב שתף ב
מצוקת חניה ברח' שלמה קפלנסקי, כפר גנים ג'
רח' שלמה קפלנסקי 67 , יש רק 4 מקומות חניה לכל 4 הבנינים. השאר צבוע באדום לבן. בתקופת השיפוצים שגינדי עשתה לבניין, איפשרתם לחנות ממול, במקומות הצבועים באדום לבן עד גמר השיפוצים. החניה לא הפריעה לתנועה. אודה לכם אם תבדקו אפשרות לשנות את איסור חניה ולאפשר לדיירים ולאורחיהם לחנות שם. תודה בתקווה להענות. אשמח גם לתגובה מצידכם.
נפתלי אביבה - 20/06/2016
שתף ב שתף ב
מצוקת החניה באם המושבות החדשה
מצוקת החניה באיזור בכלל ובאיזור של הרחובות אליהו בן חור שרגא רפאלי ידעה לכולם אך את ראש העיר זה מעניין כמו השלג דאשתקד. רישיונות בניה ניתנים ללא התחשבות במספר החניות שיש לכל בניין ובנוסף לרוב הקבלנים מאשרים בניית קומות נוספות לאלה שניתנו בהיתרי הבניה המקוריים. ללא פתרון אמיתי למקומות חניה ציבוריים מה שמעניין את ראש העיריה זוהי הארנונה. ובנוסף מעלים את הארנונה בניגוד גמור לאיכות החיים היורדת כתוצאה ישירה מצפיפות הבניה וחוסר החניה ההולך ומתגבר.
רפי בן משה - 28/08/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...