מתנפחים להשכרה - לאירוע קופצני ועליז במיוחד

27/12/2017
תיירות ונופש


אחת האטרקציות היותר כיפיות והיותר פופולריות לאירועים השונים שבהם משתתפים הילדים שלנו היא מתנפחים – אותם מתקני ענק שממולאים באוויר ובעצם בוראים עולם חדש, צבעוני ומלא אפשרויות עבור פעוטות וזאטוטים מגיל שנתיים ועד גיל בת/בר מצווה. המגוון הרחב של האפשרויות בתחום השכרת המתנפחים מבטיח מציאת אופציה מתאימה בכל מסגרת תקציב ולכל אופי אירוע, ובעיקר מקסימום הנאה לכל המשתתפים באותו אירוע.

מתנפחים להשכרה - קודם כל בטיחות

כשבוחרים מתנפחים להשכרה הדגש הראשון חייב להיות קודם כל בטיחותי. מתקן שכזה, לאחר שהוא מנופח, הופך לאטרקציה המרכזית בכל אירוע – יום הולדת, מסיבת סוף שנה בגן או בבית ספר, מסיבת גיבוש וכו' – ובכל רגע נתון נמצאים בו ועליו זאטוטים רבים ופעוטות קטנים, וכדי שהם יוכלו לבלות עם כל הלב ושבמקביל ההורים יוכלו גם הם לבלות בראש שקט וללא דאגות חשוב מאוד לוודא שהמתקנים עומדים בכל התקנים הרלוונטיים. לשם כך יש לפנות אך ורק לחברת השכרת מתנפחים אמינה ומנוסה.

איך לבחור מתנפחים?

המגוון הרחב מאוד של מתנפחים להשכרה מקנה לנו חופש בחירה נרחב ואת האפשרות להתאים את המתקן או המתקנים בדיוק לאופי האירוע שלנו ולמספר המשתתפים הצפויים בו. פרמטר חשוב אחד לבחירת מתנפחים הוא הגודל שלהם – על-מנת שההנאה ממתקני שעשוע אלה תהיה מושלמת חשוב מאוד שלא תיווצר בהם צפיפות ושלא יהיה תור ארוך כדי לעלות עליהם (שהרי ילדים, כפי שכולנו יודעים, לא תמיד מצוידים ברמת הסבלנות הנדרשת, ולמען האמת כשמדובר בפעילות כל כך כיפית כמו מתנפחים קשה להתאפק...). עוד פרמטר חשוב הוא הצורה – השכרת מתנפחים מאפשר לנו לבחור בין חלליות, טירות, ארמונות, ג'ונגלים, דמויות אהובות כמו בוב ספוג או בוב הבנאי ועוד ועוד, וכדאי למצוא מתנפחים שחתן/כלת יום ההולדת יאהבו במיוחד. גם את הגודל כדאי להתאים לגילם של המשתתפים – כך שמצד אחד הוא לא יאיים עליהם ומצד שני לא יהיה משעמם מדי.

עוד אפשרות של מתנפחים להשכרה היא כאלה שמשולבים עם מים – אטרקציה מושלמת לאירועים קיציים שמחים במיוחד. בקטגוריה זו תמצאו מגלשות קצף, נדנדות בננה למים, מתנפחים בסגנון ווייפ-אאוט ועוד ועוד.

התקנה קלה בכל מקום

יתרון משמעותי מאוד נוסף של מתנפחים להשכרה הוא שניתן להשתמש בהם בכל מקום – בין אם האירוע נערך באולם סגור כזה או אחר ובין אם תחת קורת השמיים, בפארק או בגינה גדולה, תמיד ניתן למצוא מקום שבו יוצבו המתנפחים ויגרמו לכל הילדים לצהול, לקפוץ ולהתלהב.

עוד כדאי לדעת שחברות השכרת מתנפחים מציעות את האופציה של איסוף עצמי, כולל כמובן אמצעי הניפוח, דבר שחוסך בעלויות – מה גם שממילא התקנת המתקנים פשוטה וגם כשהתפעול עצמי רמת הבטיחות מקסימלית, כך שכל הילדים נהנים וההורים יכולים ליהנות גם כן מקריאות האושר של ילדיהם בלי לחשוש ולו לרגע.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...