מתוך עולמות סדוקים בונים מרחבים בטוחים

15/10/2017
חדשות


במהלך חודש נובמבר יציינו בכל העולם את המאבק למניעת אלימות נגד נשים. ביוזמת המשרד לשוויון מגדרי ומעמד האישה בעיריית פתח תקוה ובשיתוף תכנית עיר ללא אלימות ואגף אירועים יתקיימו בעיר סדרה בת שישה מפגשים, לנשים וגברים, להעלאת המודעות למניעת אלימות מכל סוג וכלפי כל אדם.

במסגרת החודש יתקיימו שישה אירועים בבית שיח נשים (ברחוב מונטפיורי 3) ואירוע נוסף מרכזי באולם שרת.

אסתי שושן (צילום: אריאל בשור)

2.11.17 שיח עם הסופרת והעיתונאית מיכל חזון, כותבת רב המכר "בית הסודות", אשר תשוחח על נשים מזרחיות – אז והיום. בבית שיח נשים.

9.11.17 שיח "בין המינים" עם קול (Kul) על הזהות המגדרית וכיצד היא משפיעה על התפיסות שלנו, וכיצד אלו משפיעות על ההתנהגות בחברה. בבית שיח נשים.

16.11.17 הרצאתה של עו"ד מגי הלפרין מומחית בדיני משפחה וירושה - "לחיות בכלוב של זהב". בבית שיח נשים.

23.11.17 "קולות מאחורי המחיצה" אסתי שושן, אישה חרדית ואם לארבעה, פותחת צוהר לעולם שובר מוסכמות וסטריאוטיפים על נשים הנאבקות על זכותן להשמיע את קולן. בהרצאה יוקרן סרטה הקצר "עקרה". בבית שיח נשים.

25.11.17 "קומי תהיי" הצגת נשים החושפת את הנפש ומספרת את האמת, ולאחר מכן מופע מרגש של הזמרת עדי אלבוחר. באולם שרת.

30.11.17 שיחה עם סגן מפקד תחנת משטרת פתח תקוה רפ"ק סער שיין, על הפיגוע באיתמר. סער שיין, בעל ארבעה עיטורי אומץ וצל"ש מפכ"ל משטרת ישראל, היה בין חמשת הלוחמים שנכנסו לבית באיתמר בו התרחש הפיגוע והפגין אומץ לב יוצא דופן כשנכנס לבית הבוער על מנת לוודא שאין בו אנשים נוספים. בבית שיח נשים.

ההשתתפות בהרשמה מראש. הכניסה חינם. עדיפות בהרשמה למחזיקי כרטיס תושב.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...