מציירים בכיכר

29/06/2018
חדשות


תלמידי מגמת אמנויות העיצוב ברב תחומי פ"ת א' נענים לאתגרים ולשיתופי פעולה ומעת לעת משתתפים בפרויקטים ציבוריים.

בין הפרויקטים: ציור על ארונות סעף בכפר אברהם והצגת תערוכות בנושא בריאות הציבור במוזיאון האדם והסביבה: התערוכה "רוצים שינוי" המוצגת בימים אלה במוזיאון. לפני כשבועיים הוצע לתלמידי מגמת האומנות לצייר על בטונדות בכיכר המייסדים במרכז העיר.

באדיבות עמל א'

מנהלת האגף לאומנויות פלסטיות - נילי חי, ביקשה  מתלמידי המגמה לרענן את חזות הכיכר הסגורה בבטונדות בטון אפורות ולצייר ציורי אווירה נעימים ו/או דמויות המביעות שמחת חיים.

התלמידים שמחו על האפשרות להשאיר חותם, לצאת  משגרת הלימודים ולהדק את הקשר לעיר ולסביבה והתגייסו למשימה. הפרויקט מומן על ידי אגף האירועים בניהולה של אלה איגלר שהעלתה את הרעיון לאור האירועים המתקיימים הקיץ בכיכר ואירועים נוספים המתקיימים לאורך כל השנה.

מנהלת ביה"ס מירי ענני: "עבורנו שיתופי הפעולה עם אגפים שונים ברשות חשובה לאין ערוך וזאת במסגרת פיתוח רכישת מיומנויות של המאה ה-21 שביניהם יצירת שיח ועבודה עם גורמי חוץ וכדי לחזק את יכולתם של תלמידנו להתנסות בסביבה ולהביא מכישוריהם ומהחוזקות שלהם. עמי סרפוס וג'וש הכהן וולף, מורים מקצועיים לאומנות בתיכון עמל א', רתמו עימם קבוצת תלמידים מהמגמה כדי לשדרג את הכיכר. התוצאות הן בהחלט גאווה לצוות ולתלמידי עמל א'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...