מכת הפריצות בפ"ת: "אפשר לנצח את הפורצים"

02/07/2017
חדשות


לאחרונה דווח על כנופיית פורצים באם המושבות. בישראל יש מכה של פריצות שקטות לבתים - מה זה אומר? שמרבית הפריצות לבתים בישראל 2017 נעשות דרך המנעול עצמו. מה עושים?

כבר לפני מספר שנים, רון אנג'ל – "המנעולן של העולם התחתון", סיפר בעדות שלו בבית משפט איך הוא מעתיק 99% מהמפתחות שקיימים היום בדלתות שלכם באמצעות קריאת הקוד שעל המפתח דרך מבט אחד. בנוסף, בעידן האינטרנט, כל אחד יכול לרכוש כלים ייחודיים שפותחים את המנעול שלכם תוך זמן קצר מאוד, ולעיתים קרובות גם ללא השארת סימנים. בכל שעה נפרצים שני בתים בישראל. לצערנו, משטרת ישראל מפענחת רק 4% מכל הפריצות בשנה. זה נתון מדאיג שמשאיר את הביטחון שלכם בידיים שלכם.

לכל אחד מכם יש ודאי ילדים וחפצים יקרי ערך בבית, ואתם חייבים להגן עליהם. היום שוק הנעילה בישראל מציע פתרונות גם נגד הפריצות השקטות וההעתקות הפיראטיות של המפתחות. יקיר זאדה, מחברת "לירום מנעולים" מסביר: "כאשר אתם זקוקים להחלפת צילינדר, או כאשר אתם מבררים כמה עולה להחליף צילינדר בדלת פלדלת, חסר לכם הרבה מידע. התפקיד של המנעולן הוא להעניק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לבחור בצורה המיטבית איזה צילינדר יגן עליכם בצורה הטובה ביותר".

"הזול עלול לעלות ביוקר" - יקיר זאדה

מסתבר שקיימים היום בשוק מוצרים שיכולים למנוע לפחות את "הפריצות השקטות". אנשים רבים חושבים שאם הם מכירים שם של צילינדר לדלת, זהו הצילינדר הטוב ביותר בעבורם. זה ממש לא נכון. יש חוסר גדול בידע וזה בסדר גמור. אתם לא מנעולנים ולא יועצי ביטחון, ובדיוק בשביל זה אתם זקוקים לאיש מקצוע רציני שיגיע ויעניק לכם מזמנו ומהידע שלו.

יקיר, תושב שכונת אם המושבות החדשה בפ"ת, שברקורד שלו לקוחות רבים בשכונה ובאזור פתח תקווה בכלל, ממשיך: "כשאני מגיע ללקוח שזקוק להחלפת צילינדר, אני קודם כל מבין ממנו מהם הצרכים שלו ומה התקציב שהוא יכול להעמיד לצורך החלפת הצילינדר. לאחר מכן אני יושב איתו או איתה ומעניק לו ו/או לה ידע רחב אך ממוקד, וכמובן ממליץ מה הכי מתאים בכל מקרה".

אז בפעם הבאה שאתם זקוקים להחלפת צילינדר או שהחלטתם לא להפקיר את הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם, פנו לכתובת המתאימה ותדאגו לקבל את כל המידע הנדרש. פעמים רבות חיסכון ובחירה בצילינדר זול יעלה לכם אחר כך הרבה מאוד כסף וכמובן עוגמת נפש. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לדף העסקי של לירום מנעולים בפורטל פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...