מכל האטרקציות שבעולם - אטרקציה של מגנטים בחתונה שלכם

03/08/2016
איכות חיים


כשם שעליכם לבחור מתחם אירועים, חברת קייטרינג, תקליטן ומעצבת לטובת עיצוב השולחנות באירוע החתונה שלכם, עליכם גם לבחור אטרקציה לאירוע. האטרקציות כיום נוכחות במלוא עוצמתן באירועים רבים – החל מאירועי החתונה ועד הרמות כוסית באירועים העסקיים. לצד כל האטרקציות המוצעות לכם, ישנה אטרקציה המתבלטת במיוחד ומוכתרת כהצלחה גדולה בכל האירועים, ובעיקר בחתונות: מגנטים לחתונה. למה בחירה במגנטים היא הבחירה הנכונה עבורכם ומה הופך את האטרקציה לכל כך מצליחה?

אטרקציה במחיר נוח

אפשר להתחיל למנות את היתרונות של האטרקציה בכך שהמחיר שלה נוח. בשונה מאטרקציות אחרות, המגיעות לאלפים רבים ולעתים גם לעשרות אלפים של שקלים, דווקא מגנטים לחתונות מתגלים כאטרקציה במחיר נוח. באירוע החתונה שלכם אתם צפויים להוציא כסף רב לטובת הפקת האירוע, כך שהמטרה היא לחסוך היכן שניתן מבלי להתפשר על דבר. בדיוק כזו היא האטרקציה של המגנטים, המעניקה לכם אפשרות לשלב מימד נוסף באירוע בתקציב שפוי.

בחסות memagnetos.co.il

זה בדיוק מה שהאורחים שלכם מצפים לו

האטרקציה של צלם מגנטים לחתונה הפכה לכל כך פופולארית, עד שהאורחים באירוע מניחים מראש כי זו האטרקציה שמצפה להם. לכם, כבעלי האירוע, יש את היכולת להגשים את הציפייה של האורחים עם צלם המגנטים. מה הופך את האטרקציה לכל כך פופולארית? מדובר על אטרקציה שיש לה כמה פנים: ראשית, האורחים מרגישים מחוזרים שיש צלם שמבקש לתעד אותם, וכך נוצר ווייב מגניב במהלך האירוע של המון חיוכים ופלאשים. בנוסף, האורחים לא צריכים לתעד את עצמם בתמונות סלפי ולהתאכזב כשהסוללה בטלפון נגמרת – יש מי שיצלם אותם. כמו כן, מדובר על מזכרת נפלאה שאיתם הם חוזרים לביתם מהאירוע, כך שאתם לא צריכים להשקיע בפינת מזכרות ייחודית.

תיעוד מלא של האירוע שלכם

אירוע החתונה הוא אירוע חד פעמי, הנחגג רק פעם אחת בחיים. ערב אחד בחיים שלכם שיהפוך להיות פס הקול של חייכם, ועתיד להעניק לכם זיכרונות מתוקים שעליהם תתרפקו מפעם לפעם. בעת שתבחרו לקבל שירות של צלמי מגנטים לחתונה, אתם יכולים להבטיח לעצמכם כי האירוע שלכם יתועד על הצד הטוב ביותר, מכל פינה ומכל זווית. הצלמים של המגנטים מתעדים את האירוע בצורה מדליקה ושונה, המלאה בצבע ובזווית פחות רשמית – כך שמדובר על תיעוד יוצא דופן. מעבר לכך, מאחר ומדובר על מגנטים, מדובר על תיעוד שיהיה נוכח מולכם כל העת, מבלי שתצטרכו לשלוף את אלבום התמונות מהארון.

הפקת מגנטים לחתונה – כך זה עובד

אל האירוע שלכם יגיע צוות מקצועי עם ציוד מתקדם שעתיד לתעד את האירוע שלכם על גבי המגנטים. לאורך כל האירוע יסתובב הצלם בין האורחים, ובכל שעה יגש אל עמדת העבודה שתוכן מראש בפינה מיוחדת במתחם האירועים, ובה הוא יפיק את המגנטים ויתלה אותם על לוח המגנטים. כל האורחים יוכלו לגשת ולקחת את המגנט שלהם ולזכות במזכרת נפלאה מהאירוע. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...