מכבי פ"ת תעבור מתיחת פנים

30/03/2017 | שי קרנר
חדשות מקומיות


קבוצת הכדורגל של מכבי פתח תקווה תעבור מתיחת פנים בסגל השחקנים לקראת העונה הבאה.

כבר עכשיו ברור שרק אחד משני השוערים, דני עמוס וצחי גיגי, ימשיך בעונה הבאה, כשהשני יעזוב ויוחתם שוער משנה.

המגן הימני דור אלו נרכש על ידי הפועל באר שבע ויעבור אליה מיד בסיום העונה. הבלם אליסון דוס סנטוס לא ימשיך במכבי ויעזוב אף הוא. הבלם הספרדי קרלוס קוויאר הנמצא בשלהי הקריירה ימשיך במכבי וכך גם הבלם עומר דנינו. המגנים הוותיקים חגי גולדנברג ונאור פסר הפכו לשחקני ספסל ונראה שרק אחד מהם ימשיך במכבי.

יישאר? נאור פסר

הקשר הספרדי אייטור מונרוי יעזוב. במכבי רוצים מאוד שלירוי צעירי ימשיך ומי שימשיך בוודאות הוא רומאריו פירס שכבר חתם לעונה הבאה. לגידי קאניוק חוזה לעונה נוספת ובמכבי מציעים לו חוזה ארוך טווח, אבל בשלב זה הוא מסרב לחתום לטווח ארוך ורוצה להשאיר לעצמו את כל האופציות פתוחות. לגיא מלמד יש חוזה לעונה הבאה, אבל הוא יכול להשתחרר תמורת 300 אלף יורו. מכבי חיפה רוצה את השחקן וגם קבוצות נוספות עוקבות.

צפוי לעזוב - אייטור מונרוי

החלוץ דובב גבאי מושאל מבני יהודה ויחזור אליה עם סיום העונה. ננאד אדאמוביץ' יעזוב בסיום העונה וגם עתידו של החלוץ הרומני מיחאי רומן לוט בערפל. כרגע הוא מושאל ולמכבי יש אופציה לרכוש את כרטיסו, אבל ברור שיבדקו אופציות נוספות. "הוא ימשיך אם לא נמצא חלוץ יותר טוב", אמר השבוע גורם בכיר במכבי והוסיף: "ברור לנו שיעזבו מספר שחקנים ושנצטרך לבנות את הקבוצה מחדש לעונה הבאה".

לכתבות נוספות על קבוצות הספורט בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...