מילוי קמטים בסיליקון - פשוט, בטיחותי ואפקטיבי!

27/12/2017
בריאות ובטיחות


השימוש המוכר ביותר בסיליקון במסגרת הרפואה האסתטית הוא בעיקר להגדלת חזה, אבל תרכובת ייחודית זו מאפשרת לנו ליהנות מעוד שיפורים אסתטיים ובפרט ניתן באמצעות הסיליקון הן למלא קמטים בפנים והן לעבות את השפתיים.

כיצד מתבצע מילוי קמטים בסיליקון?

הטיפול של מילוי קמטים בסיליקון מתבצע תחת אלחוש מקומי ומבוסס על הזרקת חומר זה אל נקודות שנבחרו בקפידה כך שהקמט המסתכל יטושטש באופן אפקטיבי. חשוב להדגיש כי סיליקון אינו חומר מילוי בפני עצמו, כלומר הסיליקון אינו ממלא את החריץ בעור הפנים. איך בכל זאת סיליקון מעלים קמטים ומצעיר את הפנים? החדרת החומר אל הפנים, באמצעות מחט עדינה מאוד, מעוררת את הגוף ליצור סביבו מעטפת של חלבון בשם קולגן. קולגן הוא חלבון שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי, אבל בכמות שהופכת קטנה יותר ויותר עם השנים. הזרקת הסיליקון מעודדת את הגוף להגביר מחדש את הקצב, והקולגן החדש מייצר רקמות עור חדשות – שממלאות את הקמטים ובנוסף מתאפיינות במרקם אחיד ומקנות מראה רענן ומרשים.

האם הטיפול בטוח?

מילוי קמטים בסיליקון כמו גם מילוי שפתיים בסיליקון הינם טיפולים בטוחים לחלוטין – כל עוד הם מתבצעים בידיים מקצועיות. בעבר היו רופאים שהביעו דאגה מכך שהסיליקון עלול להוביל לתופעות לוואי ולמראה גושי בפנים או בשפתיים, אולם כיום כבר ברור שהזרקת סיליקון לכל מקום בפנים הינה בטיחותית ושטיפול על-ידי כירורג פלסטי מיומן ומנוסה מבטיח מראה צעיר וקורן.

על-מנת שאכן מילוי קמטים או מילוי שפתיים בסיליקון יניבו את התוצאות הרצויות ישנם שני דגשים עיקריים: ראשית, חובה לעשות שימוש אך ורק בסיליקון רפואי טהור ואיכותי, ולא בתחליפי סיליקון זולים, ושנית, כמות החומר המוזרקת צריכה להיות נמוכה. בהתאם הטכניקה המקובלת היא מיקרו-טיפה – הזרקת טיפות זעירות של ג'ל סיליקון רפואי טהור, המתנה של כחודש כדי שניתן יהיה לראות את השפעת הקולגן שנוצר בעקבות ההזרקה, ועל בסיס זה הזרקה נוספת של כמות מינימלית לנקודות שנבחרו בקפידה. בסך הכל מילוי קמטים בסיליקון באופן זהיר ומושכל כולל בדרך כלל 5-6 מפגשים (ולפעמים גם 8-10, בהתאם לתגובה הספציפית אצל כל מטופל או מטופלת), שנפרסים על פני מספר חודשים.

באופן דומה גם מילוי שפתיים בסיליקון מחייב הדרגתיות, אם כי לרוב יידרש מספר מועט יותר של מפגשים. בכל מקרה חובה להקפיד על מינונים נמוכים של סיליקון בכל הזרקה לשפתיים, כדי שיושג נפח מרשים יותר אבל לא יתר על המידה.

היתרונות של טשטוש קמטים עם סיליקון

היתרון העיקרי של מילוי קמטים בסיליקון על פני שיטות טשטוש קמטים אחרות הוא עמידות התוצאות: כשהטיפול מבוצע באחריות ובזהירות, אמנם הוא נפרס על פני מספר חודשים (כשכבר לאחר 2-3 מפגשים ניתן לראות שינוי לטובה) אבל בזכות העובדה שלא מדובר בחומר מילוי אלא בחומר גירוי שמוביל לקצב ייצור קולגן מוגבר, התוצאות מחזיקות מעמד מספר שנים. באופן דומה גם מילוי שפתיים בסיליקון מחזיק מעמד זמן רב.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...