מחפש מתנה? שדרג את היהלום שלה!

18/11/2018
איכות חיים


יום ההולדת של החברה או האישה נמצא ממש מעבר לפינה? השנה אפשר לעשות משהו מעבר לפרחים וארוחת בוקר למיטה. בין אם זה יום הולדת או יום נישואין, הגיע הזמן להביא לה מתנה טובה יותר. השנה, המתנה הטובה ביותר היא לשדרג את היהלום שלה.

(PIXABAY)

שדרג את היהלום בטבעת האירוסין שלה

מידי שנה מקבלות נשים רבות את מתנת חלומותיהן: טבעת אירוסין. עם זאת, לא כל אחד קונה את טבעת האירוסין בתקופה בה הוא יכול להרשות לעצמו הוצאה גדולה. למעשה, הרוב מופתעים לגלות שהם צריכים לתכנן תקציב הרבה לפני הרכישה עצמה. בגלל זה, נשים רבות מקבלות טבעת מושלמת מבחינה עיצובית, אבל עם יהלום קטן יחסית. לכן ההחלטה לשדרג את טבעת היהלום בטבעת קלה עבור הרבה מבני הזוג. גם יום האהבה או יום נישואין הן אפשרויות טובות לשדרוג היהלום, יום הולדת מרגש אפילו יותר. במקרים רבים אפילו שדרוג צנוע מהווה שיפור עצום. גם המעבר מקראט אחד ל1.5 קראט הוא משמעותי מאוד ויהפוך את הטבעת לטבעת אירוסין יוקרתית.

יש שדרוגים נוספים מעבר לקראט

למרות ששדרוג הקראט בהחלט בולט, יש דרכים שונות לשדרג את היהלום מאשר פשוט לבחור אחד במשקל קראט גבוה יותר. בעוד ששיפורים מסוימים לא יהיו ברורים לעין לא מיומנת, איכות חיתוך טובה יותר תשפר את הברק וזוהר של היהלום. בנוסף, יהלום עם פחות תכלילים ישקף יותר אור, ובכך יגדיל את הניצוץ של היהלום שלה. לבסוף, אתה יכול להחליט לשדרג את היהלום על ידי יהלום חסר צבע במקום כזה שכמעט חסר צבע. למרות שהשדרוגים האלה לא ישפיעו על אפקט ה"וואו" כמו הגדלת היהלום פיזית, שדרוגים אלה יגדילו את איכות היהלום, מה שמשמעותי עבור נשים רבות.

מה לעשות עם היהלום הישן

אם תחליט לשדרג השנה את היהלום שלה, אתה עלול להיות מודאג ממה לעשות עם היהלום שקדם לו. בעיקרו של דבר, ישנן שלוש אפשרויות עיקריות – החל ביצירת תכשיטים חדשים עם היהלום הישן, מכירה של היהלום הישן, או למצוא תוכנית שמאפשרת שדרוג יהלומים. תוכנית שדרוג יהלומים מאפשרת לך להחליף את היהלום הישן בחדש ולשלם רק את הפער במחיר בין השניים. עבור אנשים רבים זוהי הבחירה הכלכלית ביותר, אשר ממזערת את עלויות השדרוג. עבור אלה שיכולים להרשות לעצמם, האפשרות הטובה ביותר היא להפוך את היהלום הישן לחלק מתכשיט חדש. זה גם פיתרון סנטימנטלי, שמאפשר לשמור את האבן המקורית מההצעה. כך ההחלטה לשדרג משולבת במחווה כפולה ומרגשת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...