מחזור פסולת אלקטרונית לחברות ועסקים

02/07/2019
איכות חיים


בהתאם לחוק פסולות אלקטרוניות חברת שורו מציעה לחברות ועסקים עוסקים בכל הנושא האיסוף והפינוי, המחזור וסוגי הטיפולים השונים בכל סוגי הפסולות האלקטרוניות והמתכות השונות.
אנו מעניקים את שירותנו לחברות, בתי עסק שונים ומפעלים, מגיעים למתן ייעוץ והכוונה במקום העסק, בודקים, ממיינים ורוכשים בהתאם לכל סוג פסולת ומפנים ומשנעים עד למפעלנו לשם טיפול ראוי והולם לפסולות אלקטרוניות, אשר הינם מסוכנות ורעילות ואל לנו להשליכם יחד עם זרם אשפה רגילה למטמנות אשפה רגילה.

חברת SHURU עוסקת בתחום מחזור אלקטרוניקה שנים רבות, עם ניסיון, ידע רב, אשר פועלת באחריות רבה ומקפידה על מתן שירות מעולה לכל לקוחותיה השונים והרבים אשר נמצאים מולנו בתקשורת זמן רב ויחד אנו משתפים פעולה ופועלים למען חשיבותה הרבה שבעבודתנו והיא שמירה על בריאות ואיכות סביבתנו, למענינו ולמען דורותינו הבאים.

טיפול בפסולת כולל אבטחת מידע

בחברת שורו ניתן לקבל שירותי אבטחת מידע מתקדמים בטיפול בפסולת אלקטרונית.
ישנה אפשרות לתיעוד ברמת הסיריאל של כל רכיב על כל פני התהליך, בנוסף מונפקים אישורי השמדה ומחיקה ואישור מיחזור בסיום התהליך.

פינוי פסולת אלקטרונית בחברה וותיקה ואמינה

פסולות אלקטרוניות קיימות בכל בית, בכל משרד, בית עסק או מפעל. כולנו משתמשים במכשירים אשר פועלים על זרם חשמלי או מכשירים אשר מכילים רכיבים אלקטרוניים או מתכות ומכשירים המכילים סוגי מתכות שונות. לכן ישנם מוצרים רבים, בין אם הינם פועלים ואין הם בשימוש עוד ובין אם הינם תקולים ומאוכסנים במחסנים וצוברים מקום ואבק. את אותם מוצרים אנו מזהים ומייעצים על מנת לייעל ולנצלם נכון באופן שישתלם לשני הצדדים, לנו ולכן ומעל לכל לטובת הגנת הסביבה.

מקבלים תמורה עבור הפסולת האלקטרונית של הארגון

אנו נוכל לרכוש מכם ותוכלו לקבל תמורה כספית בהתאם לכל מוצר ופסולת, בהתאם לגודל ובהתאם לסוג. יש לציין שפסולות אלו שוות תמורה כספית נאה היות הרכיבים בהם יקרים, מכילים מתכות אצילות ויקרות, אשר חשובות מאוד ונחוצות לתעשייה ומכאן חשיבות נוספת בעת מחזור פסולות אלקטרוניות והיא ניצול מקסימלי של חומרי הגלם הללו אשר לצורך הפקתם ישנו הצורך להפיקם ממחצבים שונים אשר כמותם הולכת ומצטמצמת בעולם ולצורך כרייתם והפקתם הינם יקרי ערך.

שומרים על חוק המיחזור והסביבה

כאמור פסולות אלו הינם מהוות סכנה ממשית הפוגעת בכל יצור חי בעולמנו כאשר היא מחלחלת לאדמה, למי התהום ואינה מתכלה ותופסת נפח רב ומקום במטמנות ובשטחים שהולכים ומתמעטים. זוהי רק סיבה אחת אשר הינה עיקרית וחשובה למחזור וטיפול נכון בפסולות אלו, יחד עם זאת ישנם סיבות טובות נוספות לפעול לשם כך, לא סתם קיים החוק במדינתנו ובמדינות רבות נוספות בעולם.

כל זאת ועוד על החשיבות שבמחזור ועל אופן הייעוץ, העבודה, הפינוי והאיסוף, הרכישה והקנייה, ניתן לקבל בשיחה או פגישה עם נציג שורו מחזור פסולות אלקטרוניות לחברות ועסקים.

נשמח להעניק גם לכם את שירותנו.

פרטים נוספים באתר https://shuru.co.il/

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...