מזונות ילדים - כמה באמת תצטרך לשלם?

12/06/2019
חוק ומשפט


בימינו כבר אי אפשר להתעלם מהסטטיסטיקה בישראל, שכן במדינה שלכם אחד מכל שלושה זוגות מוצא את עצמו מתגרש בסופו של דבר. אומנם זה לא נעים לחשוב על האפשרות הזאת, אך זה המצב שבו אתה נתון ואם אתה ואשתך כבר קיבלתם את ההחלטה העקרונית על כך, טבעי שיהיו הרבה מאוד דברים שמטרידים אותך. אחת מהבעיות זו העובדה שלרוב הגבר צריך לשלם לאישה מזונות, פשוט כי הוא מרוויח יותר כמעט תמיד, ושנית, יש צורך לשלם גם מזונות עבור גידול הילדים. מזונות ילדים זה לא דבר זול ואין ספק שהתשלום הזה עתיד להשפיע על המצב שלך בשנים הקרובות. עם זאת, מדובר על הילדים שלך וטבעי שלא תרצה להגיע למצב שחסר להם משהו. לכן אין כל טעם לצאת למלחמה כנגד העניין הזה, אך בהחלט חשוב להבין כמה אתה עומד לשלם.

מה קובע את העלות של מזונות ילדים?

כל גבר שנמצא בסיטואציה שלך וחושב על גירושין רוצה לדעת כמה הוא עתיד לשלם, הן עבור מזונות שמיועדים לילדים והן עבור מזונות אישה. חשוב להבין שיש לא מעט גורמים שישפיעו על העלות, כמו לדוגמא:

* בני כמה הילדים

* האם מצבם הבריאותי תקין או שהם סובלים מבעיות כלשהן

* כמה מרוויחה האישה

* כמה מרוויח הגבר

באופן כללי ניתן לראות שצריך לשלם מזונות ילדים עד הגעת הילדים לגיל 18, אך כמובן שיש גם לא מעט מקרים שיוצאים מהכלל הזה. מה שבטוח זה שאם אתה חושש שאתה עומד לשלם מחירים מופקעים, לא כדאי להסכים לכך. זו הסיבה שבגללה כדאי לך לשכור עוד היום את שירותיו של עורך דין לענייני גירושין, שכן אם עו"ד כזה יכנס לתמונה מוקדם יותר בתהליך הגירושין, הוא יוכל לעזור לך יותר. עורך הדין הוא האדם שיוכל לדאוג לאינטרסים שלך בצורה הטובה ביותר ולכן לא כדאי להסס לפני שאתה פונה לקבלת שירותיו של איש מקצוע כזה.

לאיזה עורך דין באמת כדאי לך לפנות לקבלת סיוע?

בין אם מה שמטריד אותך זה הנושא של מזונות שמשולמים לילדים ובין אם מטרידים אותך נושאים אחרים הקשורים לגירושין, כדאי שתחפש לך עורך דין מקצועי ומוביל עוד היום. לא כל עורך דין בתחום הזה יוכל לתת לך שירות מספיק טוב ולכן יש טעם לברר כמה שיותר פרטים אודות האדם בידיו תפקיד את העניינים שלך. מזונות ילדים אומנם נגזרים מהמשכורת החודשית שלך, אך זה עדיין לא אומר שאתה חייב לשלם הון עתק. יתרה מכך, הרבה גברים טוענים שהם משלמים סכומים נכבדים שבסופו של דבר לא באמת מגיעים לילדים. הם נעצרים אצל הנשים שבוחרות איך לנתב אותם ומה לעשות בהם. לכן, אם אתה רוצה להימנע מכל העניינים הללו ומסיבוכים מיותרים, שווה לך לבחור כבר עכשיו עו"ד עם כמה שיותר המלצות ושנים רבות של ניסיון בתחום.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...