מופע הוקרה לעמותת "אימג'ן"

04/06/2015
חדשות

מיטב האמנים חברו למופע ראשון מסוגו, בו יופיעו לצד מוזיקאים בעלי צרכים מיוחדים, זאת ביוזמת עמותת "אימג'ן", המטפלת בילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, בגישות ושיטות חדשניות ומעצימה אותם דרך המוזיקה.

הפסטיבל הוא אירוע השיא של העבודה השנתית של העמותה עם האגף לחינוך מיוחד של עיריית פתח תקווה בראשותו של עמוס תמם. במהלך השנה ליוו אנשי העמותה תלמידים מיוחדים, הקנו להם כלים לנגינה ויצירת מוזיקה, והם יופיעו לראשונה מול קהל של אלפים.

עלי בוטנר וילדי החוץ (צילום: אוהד רומנו)

אניה בוקשטיין תנחה את פסטיבל "אימג'ן", שייערך ב-7 ביוני, בפארק יד לבנים בפתח תקווה, בין המשתתפים:  

עילי בוטנר וילדי החוץ יופיעו עם עמית עמוס בת 18 ממעלה אדומים, השתתפה ב- THE VOICE, לקויית שמיעה 50%. הם יבצעו את השיר "שווים".

חמי רודנר יופיע עם כנרת הנדלס בת 20, נולדה ללא יד שמאל, בוגרת יחידת עוקץ, השתתפה ב- THE VOICE. באמצעות פרוטזה שנבנתה במיוחד עבורה בפרויקט מיוחד של העמותה (ראו לינק) היא יכולה לנגן על גיטרה, שזה היה חלומה כל השנים. הם יבצעו את השיר "גאולה".

https://www.youtube.com/watch?v=Nr1eexCDsLI

דניאל סלומון יופיע עם רועי גינת בן 18 מנתניה. בגיל שנה וחצי גילו אצלו גידול סרטני על גזע המוח, כתוצאה מכך התעוור, סובל מחולשה בחצי גופו השמאלי ואובחן עם אוטיזם, הופיע עם טובי האמנים: שלמה גרוניך, עידן רייכל, מתי כספי ועוד. הם יבצעו את השיר "אהבה".

עידן עמדי יופיע עם אביב וולף בת 20, סובלת מתסמונת טורט ו- OCD קשה, ניסתה את מזלה בתוכניות ריאליטי ללא הצלחה, זמרת בלהקה של עמותת אקים לאנשים עם מוגבלויות שכליות. הם יבצעו את השיר "אליך". 

קובי אפללו יופיע עם רזיאל מרדכי בן 13, לומד בבית ספר "אלונים", סגן יו"ר מועצת התלמידים,  לוקה באוטיזם בתפקוד בינוני, בורך בכישרון מוזיקלי מפותח. הם יבצעו את השיר "מכתב לאחי".

אמיר דדון יופיע עם להקת "נא לגעת" המורכבת משני זמרים ונגן פסנתר, כולם עיוורים. הם יבצעו את השיר "אור גדול".

איזי יופיע עם להקת "הכוכבים" להקה של 4 נערים מבית הספר ״שלום״ מפתח תקווה, בית ספר ממלכתי דתי, לילדים עם לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז, ADHD  מגיל 12 עד 21. הם יבצעו שיר מקורי שהם כתבו "החיים זה מתנה".

אליאנה תדהר תופיע עם להקת המחול של בית ספר "צומח" מפתח תקווה המיועד לתלמידים עם לקויות למידה, הם יבצעו את השיר של "כוורת" "היא כל כך יפה".

אניה בוקשטיין תופיע עם להקת בית הספר "קורצ'אק" בית ספר איזורי לתלמידים עם צרכים מיוחדים המוגדרים כבעלי פיגור קל –בינוני רב בעייתי, הם יבצעו שיר מתוך המחזמר "צלילי המוזיקה". 

שירלי וינר ורועי טל מייסדי עמותת "אימג'ן": "מוזיקה היא זכותו המולדת של כל אדם באשר הוא, שפה אוניברסלית שמאחדת אותנו סביב רגשות וחוויות, כל אחד יכול לבחור לנגן, לשיר ולהביע את עצמו דרך המוזיקה, אבל עבור חלק מהאנשים זו משימה כמעט בלתי אפשרית, העמותה הוקמה כדי לאפשר לכל אדם, לחוות מוסיקה ודרכה לצלוח את מוגבלותו".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...