מועדונית "מתוק בלב" נפתחת במרכז העיר

15/02/2016 | מאיר פרייליכמן

תושב פ"ת, גדי בשארי, ייסד לפני כ-18 שנים את מיזם "מתוק בלב", שמטרתו להגיע לאנשים שנזקקים לתמיכה, לעזרה ולתרומה ושלא מגיעים לקבל אותה דרך מסננות הבירוקרטיה.

כל פעילות הארגון נעשית בהתנדבות, ובין השאר ניתן למנות איסוף חבילות לחיילים, ארגון ימי כיף ואטרקציות לחיילים ומשפחותיהם, ארגון קייטנות קיץ לילדים מעוטי יכולת ועוד ועוד.

אחרי שנים של פעילות על פי לוח השנה, בימים אלו נפתחת מועדונית "מתוק בלב" בבי״ס במרכז העיר פ״ת ותהפוך את הפעילות לקבועה.

מתוק בלב עם חיילים

פעמיים בשבוע ילדים מהאזור יוכלו להגיע אחה״צ למועדונית לקבל שיעורי עזר, ליהנות ממשחקים והפעלות וכל זאת כאמור ללא תשלום. כל זה לא היה מתקיים ללא צוות המדריכים מסניף "בני עקיבא" בכפר גנים. המתנדבים מבני עקיבא מגיעים באופן קבוע כבר כמה שנים להתנדב עם החניכים במהלך החופשות, והפעם יגיעו להפעיל את המועדונית באופן קבוע.

בני הנוער מוכיחים שהמשאב האנושי שהתחנך על אהבת הזולת ועל הכלל של "כל ישראל ערבים זה לזה" לא ניתן להחלפה, גם בימים אלו בהם נראה שבני הנוער מתרחקים מכל עשייה חברתית.

מועדונית מתוק בלב

לדברי גדי בשארי, מייסד ומנכ"ל "מתוק בלב": "לפני כמה שנים קיבלתי החלטה שכתושב העיר פעילות "מתוק בלב" צריכה לבוא לידי ביטוי גם כאן, ובעזרת שותפיי מתנועת "בני עקיבא" בנינו מועדונית שתסייע לילדים רבים בפתח תקווה".

גדי בשארי

(התמונות באדיבות גדי בשארי, יח"צ)

לכתבות נוספות על הנעשה בשכונות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...