מוסך אופנועים - כך תזהו איכות בתחום

03/03/2017
חדשות


כל בעל אופנוע יגיד לכם ללא היסוס כי הוא מתייחס לאופנוע שלו בצורה יוצאת דופן לעומת כלי הרכב הפרטי. הסיבה לכך טמונה בעובדה שמדובר בכלי רכב שיכול לנצל את מלוא עוצמתו רק במידה ודואגים לתחזק אותו בצורה נכונה וראויה. הדרך להשיג זאת תלויה לחלוטין בבחירת מוסך אופנועים איכותי, ואנו כאן על מנת לסקור עבורכם את הקריטריונים החשובים ביותר בבחירתו.  

מוסך מורשה

אופנועים הינם כלים בעלי נפח מנוע קטן ביחס לרכב ולכן המנוע שלהם דורש תחזוקה מאוד קפדנית. בנוסף, אופי הנהיגה באופנוע מאוד שונה מהדרך בה אנו נוהגים ברכב, עם יותר שימוש בבלמים וזינוקי תאוצה חדים יותר. מכך ניתן להבין כי האופנוע שלכם חייב לקבל את מקסימום הטיפול, הן מבחינת תיקונים והן מבחינת תחזוקה, שכן כל סטייה מכך עשויה להסתכם בגרימת נזק לאופנוע וכמובן לכם כרוכבים. על מנת להבטיח זאת כדאי להעדיף תמיד מוסך אופנועים מורשה, כאשר יש להבדיל בין מוסכים מורשי יבואן לבין מוסכים מורשים שקיבלו היתר ממשרד התמ"ת והתחבורה. מוסכי היבואן מחויבים לסטנדרטים גבוהים ביותר של היבואן הרשמי ואילו מוסכים מורשים אחרים שומרים על סטנדרט גבוה אך אינם מחוייבים לחברה חיצונית. בכל מקרה שני המקרים מספקים ואין לבחור במוסכים שאינם מורשים שכן הסיכון עולה על התועלת.

חלפים איכותיים

מוסך אופנועים איכותי תמיד יציע ללקוחותיו חלפים מקוריים בתור סטנדרט. החלפים המקוריים הינם חדשים לגמרי, מתאימים במדוייק לדגם וסוג האופנוע ומגיעים עם אחריות יבואן. מאידך, חלפים שאינם מקוריים אמנם יכולים להקל במעט על המחיר אך מאוד קשה לעמוד על טיבם. מוסך אופנועים שמציע לכם חלפים מקוריים במחירים טובים הוא מוסך שמתאפיין בהיקפי עבודה גדולים ועל כן מקבל הנחות משמעותיות ברכישת החלפים המקוריים. במידה ועדיין תהיו מעוניינים בחלפים שאינם מקוריים, התקשרות עם מוסך בעל מוניטין תבטיח לכם חלפים איכותיים בכל מקרה.

יחס ושירות

ובדיוק כמו במוסכי המכוניות המובילים, כך גם מוסך אופנועים איכותי צריך לדאוג לציבור לקוחותיו במתחם עצמו ולארגן עבורם פינת המתנה מפנקת. לחלופין מוסך איכותי יעניק לכם שירות של איסוף הכלי ממקום מגוריכם או עבודתכם, יעניק את הטיפול/התיקון או יעביר טסט וישיב לכם את האופנוע במועד ידוע מראש. מוסך אופנועים רציני אף לא יהסס לעזור לכם לחלץ את האופנוע התקול, להיות זמין עבורכם גם מחוץ לשעות העבודה ובכל מקרה להעניק יחס חם, ביתי והתחייבות לאחריות על כל טיפול וטיפול.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...