מה שתכשיט אחד יכול לעשות, יום האהבה הגיע וזה הזמן להתפנק!

19/02/2019
חדשות


תכשיטים הם עולם שלם של עיצוב, דמיון, התאמה ושילוב בין אביזרים שתפקידם להפוך הופעה ולבוש ללא פחות ממושלמים. מי שעונד תכשיטים על בסיס קבוע ויומיומי בטח יודע את זה ולכן מחזיק ברשותו (או ברשותה) מגוון רחב של תכשיטים מכל הסוגים שמתאימים לכל סגנון או אופי לבוש, מה שמבטיח שילוב מושלם בכל מצב ובכל אירוע. טבעות, שרשראות ותליונים, צמידים וכמובן צ'ארמס אישיים – כל אלה עוזרים לגבש את הטעם האישי בתכשיטים, שכן יש כל כך הרבה מאפיינים וחשוב שכל אחד יוכל לבטא את ההעדפה האישית שלו ואת הייחודיות שלו עצמו.

תכשיטים, במקרים מסוימים אינם עניין זול. אמנם יש שלל חומרי גלם שמהם עשויים תכשיטים ומתוך אפשר למצוא כאלה שנחשבים ליותר או פחות יקרים. מי שחשוב לו לקנות תכשיט חדש מדי פעם, בין אם עבור עצמו ובין אם כמתנה לאדם אחר כמתנה – עוקב אחרי מבצעים והנחות שמפרסמות לעת לעת חנויות התכשיטים על מנת ליהנות פעמיים – גם מתכשיט חדש לאוסף ולשימוש היומיומי וגם ממחיר כדאי, מוזל ואטרקטיבי שאולי אפילו מאפשר קנייה של יותר מתכשיט אחד. זה בדיוק מה שכדאי לדעת על קולקציית התכשיטים של ג'קי או לקראת הוולנטיינס דיי.

כשיום האהבה פוגש את האהבה לתכשיטים!

חברת ג'קי או www.jackie-o.co.il מפיצה ומשווקת תכשיטים ושעונים לגברים ונשים ממיטב החברות המובילות והמוכרות בעולם התכשיטים. כמתבקש מחברה מובילה בעצמה – מקיימת ג'קי או מבצעים וקמפיינים של הנחות משמעותיות בימים שסביב הוולנטיינס די. אין ספק שיש בכך הגיון רב ושמחה גדולה בקרב הלקוחות הנאמנים של החברה – זו הזדמנות מעולה לחדש את מלאי התכשיטים, לקנות מתנות לאנשים אהובים או לבני ובנות הזוג ולעשות את כל אלה במחירים משתלמים, כדאיים ונוחים. בקולקציה אפשר למצוא את כל סוגי התכשיטים של החברות האהובות והמבוקשות וכשמצטרף לכך מחיר כדאי – אפילו השמיים הם לא הגבול.

יום האהבה הוא יום מיוחד במינו שבמהלכו באמת מקדישים זמן, תשומת לב ומחשבה כדי להביע הערכה ואהבה כלפי מי שבאמת אהוב וחשוב. גם אם אין מדובר בבן או בת זוג במערכת היחסים הזוגית – הוולנטיינס דיי הוא יום שהרבה אנשים בוחרים בו כדי לקנות מתנות האחד לשני ומביעים גם הערכה כלפי חברויות עמוקות. תכשיטים הם תמיד מתנה טובה ומתאימה, בעיקר כשיודעים שמי שאמור לקבל את המתנה אוהב תכשיטים ועונד אותם על בסיס קבוע או לעיתים קרובות. וההבדל בין ההופעה עם או בלי אותו תכשיט – כמו הבדל של שמיים וארץ!

יום האהבה - הזמן המתאים ביותר להתחדש בתכשיטים

לא צריך לשבו את הראש או לנסות לקבל רעיונות בדרכים יצירתיות. אם מחפשים רעיון למתנה עבור מי שאוהב או אוהבת תכשיטים – הפתרון פשוט וקל. בוחרים מהקולקציה של ג'קי או על פי החברה המועדפת ולמרות הבלבול שעלול להתעורר מההיצע העצום – נכנסים לקטגוריה המבוקשת ומעיינים בדגמים המוצעים. חשוב בכל זאת לבצע עבודת הכנה כמו – האם אותו אדם מתכנן ממילא לקנות תכשיט כלשהו בקרוב? האם הוא הרהר על כך לאחרונה? האם הוא שיתף אנשים אחרים בכך שחסר לו פריט מסוים במבחר התכשיטים שלו? כך יהיה קל יותר להתמקד ולוודא שבוחרים במתנה הנכונה. דבר נוסף וחשוב הוא לדעת, גם אם בערך – איזה סוג של תכשיט הוא יעדיף או מה העיצוב שהוא יותר מתחבר אליו – עדין וצר או דווקא התכשיטים שנחשבים לבולטים יותר ונראים לעין.

גם מי שפחות מתחבר לנושא התכשיטים יכול למצוא בתכשיט חדש מתנה מצוינת. עד שלא עונדים שרשרת, זוג עגילים או צמיד בפעם הראשונה – לא תמיד אפילו מודעות להבדל העצום שתכשיט אחד יכול לעשות להופעה כולה, לשדרוג המשמעותי של המראה הכללי. החל מהרגע שבו מנסים ומבינים כמה קל להיראות הרבה יותר טוב – אין ספק שמעכשיו כל הזדמנות תהיה טובה ומתאימה לחיפוש וקנייה של תכשיט חדש, בעיקר בסביבות יום האהבה שמבצעים והנחות כדוגמת אלה שמוצעים בג'קי או הופכים את הקנייה להרבה יותר משתלמת וכדאית.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...