מה חשוב לבדוק לפני קניית רכב משפחתי חדש?

18/04/2018
נדל"ן ותחבורה


רכישה של רכב חדש מהווה את אחת ההחלטות החשובות ביותר בכל משפחה. חשוב לבדוק מהי צריכת הדלק של כל רכב, עד כמה הוא מתאים לדרישות הייחודיות של המשפחה שלכם ואילו מערכות בטיחות מותקנות בו. הנה כמה טיפים שחשוב לקרוא לפני שאתם ניגשים לאולם התצוגה ובוחרים את הרכב החדש שלכם.

בדקו את צריכת הדלק של המכונית

הדלק נחשב לאחת ההוצאות הקבועות הגדולות ביותר של משפחה ישראלית ממוצעת ולכן חשוב שתבחרו במכונית בעלת צריכה מינימלית. מסיבה זו, מומלץ לוותר על מכוניות בעלות מנועים בנפח חזק במיוחד ולהעדיף מכוניות שמצוידות בטכנולוגיה שעוזרת לכם להפחית בצריכת הדלק באופן קל, פשוט ובלחיצת כפתור – ממש כמו זה שנמצא בכל רכב משפחתי של רנו.

שאלו על מערכות ההגנה האינטגרליות

מכיוון שכל רכב שכזה מסיע את האנשים החשובים לכם בעולם, אסור להתפשר על עניין הבטיחות. חשוב לבדוק כמה כוכבי בטיחות קיבל כל דגם ואיזו חברה הרשימה במבחני הריסוק האחרונים. יתרה מכך, כדאי לשים לב כיצד המכונית מתנהגת בשטח עירוני (אשר בו תבלו הכי הרבה) ולבדוק האם יש לה מערכת הגנה מפני פגיעה בהולכי רגל.

שימו לב לתקציב העומד לרשותכם

משום שאין טעם להיכנס להוצאות כבדות כאשר יש מגוון של מכוניות חדשות בתנאי מימון נוחים ובמחירים מזולים כיום, זהו בהחלט פרמטר חשוב. לכן, חשוב שתבחרו את הדגמים אשר עומדים בתקציב שלכם ותוזילו את המחיר הסופי על ידי בחירה בגיר ידני. תתפלאו, אבל אפילו רכב משפחתי של רנו תוכלו לקנות בתנאים משתלמים ונוחים במיוחד, לצד מגוון רכבים של חברות אירופאיות נוספות.

בררו אודות ירידת הערך הצפויה

רכישה של מכונית חדשה מבטיחה לכם שלוש שנות אחריות, אולם מאלצת אתכם להתמודד עם ירידת ערך רצינית לאחר מספר שנים. חשוב לברר אודות ירידת הערך הצפויה של כל מכונית ולבחור בדגמים החדשים של המותגים המובילים. כך, תוכלו להיות בטוחים שכל שינוי עיצובי יהיה מינורי וכי המכונית תמשיך להיות אטרקטיבית גם כשתרצו למכור אותה.

הקפידו על עיצוב מודולרי שיעניק לכם נוחות מלאה

אם אתם עומדים לרכוש מכונית חדשה, אתם חייבים להבין שהיא צריכה לשרת את כל הצרכים של המשפחה. מסיבה זו, חשוב לבחור מכונית אשר ניתן לבצע בה שינויים מודולריים באופן קל ופשוט ולזכות בתא מטען גדול יותר בתוך שניות. אסור גם לוותר על מרחב עשיר ועל ריפוד נושם עבור נסיעות ארוכות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...