מהלכלוך בפארקים ועד ההכנות למימונה

29/04/2016 | יניב הדרי
חדשות מקומיות


מאה מילים על חמישה ימים – יניב הדרי בסיכום סאטירי של השבוע שהיה, והפעם: הישראלים המלכלכים, כדורגל בסכנין, תאונות הדרכים וחג הפסח.

יום ראשון נפתח בעומס בכבישים – עם ישראל נהר בהמוניו לשמורות הטבע ולפארקים, נתקע שעות בפקקים והשאיר לכלוך וטינופת כמעט בכל מקום... ואפילו גרמו לשריפות! ועל זה נאמר יש לנו ארץ נהדרת אבל אנשים מחורבנים... לא כולם, יש כמה צדיקים בסדום.

יום שני – שוב חיכוך בין יהודים לערבים! והפעם בגלל כדורגל. מה יהיה? אפילו כדורגל אי אפשר לשחק אתכם? איזה עם אתם? שוער סרבי דוחף מאמן יהודי ואתם הערבים נעלבים ודורשים עונש חמור... טוב כנראה שחוכמה זה לא הצד החזק שלכם.

יום שלישי וחול המועד בשיאו - הסטטיסטיקה של תאונות הדרכים רק עולה ועולה. חברים, טיפה להוריד את הרגל מהגז. אל תהיו "גברים" בכביש, כי אז אתם עלולים למצוא את עצמכם חלק מהסטטיסטיקה הנוראה.

אורן חזן - בטח נראה אותו במימונה

יום רביעי – נחשף ג'ק המרטש הישראלי. גבר נאה ממולדובה שלכאורה רצח ארבעה נשים, אנס אותם ושרף... טוב הוא לא בדיוק ישראלי, אז זה לא נחשב. ישראלים לא עושים דברים כאלה, לא כך חונכנו. אנחנו מעדיפים לירות במחבלים מנוטרלים.

יום חמישי - ערב חג שני של פסח והפוליטיקאים שלנו כבר יודעים לאיזו מימונה הם יוזמנו. אני כבר מחכה בכיליון עיניים לתמונות בעיתון של יום ראשון לראות את ביבי הזחוח עם תרבוש על הראש, או את בוז'י עם חיוך של "מה לעזאזל אני עושה פה" לועס בסבל רב מופלטה. וכמובן שתהיה גם תמונה של אורן חזן, מירי רגב ועוד כמה חכי"ם שכל קשר בינם לבין המימונה הוא מקרי בהחלט.

חברים שיהיה חג שני שמייח!

לבלוג של יניב הדרי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...