מדנס ביטוח נסיעות לחו"ל - לא נוסעים לחו"ל בלי ביטוח

23/04/2018
תיירות ונופש

בעידן בו אנחנו יכולים לטוס אל כל מקום בעולם, מתי שאנחנו רוצים, ולא פעם במחירים מאוד זולים, אין זה פלא שאנחנו מבלים חלק גדול מהזמן שלנו בשנה בחו"ל. סופי שבוע, חגים, חופשות קיץ, חופשות עם הילדים או לבד, הופעות ומשחקי כדורגל, ומה לא. כולם יודעים שהישראלים אוהבים לטוס, ולשמחתנו יש לנו מספיק אופציות לכך.

(צילום: PIXABAY)

אך כשאנחנו מתכננים נסיעה לחו"ל, בין אם זה ליעד קרוב ומוכר ובין אם זה יעד רחוק ואקזוטי, אנחנו צריכים לקחת בחשבון עוד מספר דברים מלבד הדברים הרגילים של הנסיעה כמו טיסה ובית מלון, אנחנו צריכים להתייחס לנסיעה שלנו בכובד ראש וברצינות, גם אם מדובר בנסיעה מאוד פשוטה, נסיעה כיפית בה אנחנו מתכוונים לא לעשות שום דבר ולשכוח מהכל.

על מנת שנוכל להתייחס ברצינות לנסיעה, ליהנות ממנה וגם לחזור הביתה בריאים ושלמים, אנחנו צריכים לפנות אל מדנס ביטוח נסיעות לחו"ל או אל סוכנויות אחרות במטרה לעשות ביטוח נסיעות. הרבה פעמים אנחנו נוטים להסתכל על נסיעות לחו"ל כאל דבר שגרתי, ואנחנו חושבים שאם חס וחלילה יקרה לנו משהו, אנחנו כבר נהיה בסדר. אך יש מספיק סיפורים ומקרים בהיסטוריה הקרובה אשר יכולים ללמד אותנו את המשמעות של ביטוח נסיעות, ועד כמה חשוב שאנחנו נעשה אותו.

מדנס ביטוח נסיעות לחו"ל, כמו סוכנויות אחרות, מציעה לנו מגוון פוליסות לביטוחי נסיעות לחו"ל, בין אם אנחנו נוסעים ליעד קרוב ובין אם אנחנו נוסעים ליעד רחוק. כאן טמונה הנקודה שלא מעט אנשים נוטים להניח שקיים הבדל, כלומר, ישנם כאלה הסבורים שאם הם לא נוסעים לג'ונגלים בדרום אמריקה או לטראק בהודו, אין שום סיבה שהם יעשו ביטוח נסיעות לחו"ל. ובכן, אנחנו נוכיח להם שזו טעות.

מדוע נכון לעשות ביטוח נסיעות בכל מקרה

תתארו לעצמכם את המקרה הבא, אתם נוסעים לקפריסין, לא למדינה רחוקה, מדינה אירופאית, שנמצאת מרחק שעה-שעה וחצי טיסה מישראל. רצה הגורל ואתם מעורבים בתאונת דרכים או במקרה אחר שמשבית אתכם. באופן טבעי אירוע כזה ידרוש מכם לעבור שורה ארוכה של טיפולים בבית חולים, וכן הוא יגרום לכם להישאר מרותקים למיטה.

אם יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל אז אין שום בעיה. אופציה אחת שכל הטיפול ימומן על ידי חברת הביטוח או לחילופין, אופציה שנייה, שחברת הביטוח תדאג להעביר אתכם ארצה, אז תוכלו גם לקבל את הטיפול בבית חולים ישראלי וגם בני המשפחה יוכלו לשהות לצדכם.

אם אין לכם ביטוח נסיעות לחו"ל אתם בבעיה. ראשית, תצטרכו לשלם הכל בעצמכם, מהטיפול הכי קטן ועד הניתוח הכי גדול. שנית, תצטרכו לארגן ולדאוג לכל הדברים בעצמכם. אף גורם מורשה, מקצועי לא יוכל לעמוד לצדכם.

דוגמא זו ממחישה את המשמעות של ביטוח נסיעות לחו"ל, גם אם מדובר בנסיעה קרובה או בנופש סטנדרטי.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...